• تاریخ: خرداد ۳۱, ۱۳۹۸-۷:۴۷
  • شناسه خبر: 74435

بازاریان مینابی‌با همه هستند و هیچ کس با آنها نیست/ سرنگونی پهباد جاسوسی، تمام معادلات آمریکا را بر هم ریخت

خطیب جمعه میناب تاکید کرد: هر کسی به قصد تعدی به مرزهای این سرزمین وارد شود مطمئن باشد سالم بر نخواهد گشت، ما دنبال جنگ نیستیم بلکه حاضریم بزرگترین جنگ ها را با پیروزی به پایان ببریم. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلیمن میرزا حسین معتمدی فر، خطیب جمعه میناب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان عمل به قرآن و شریعت را یکی از راه های رسیدن به نعمات الهی دانست و گفت: برخوردار شدن از نعمات الهی مستلزم پیشه کردن تقواست.

امام جمعه میناب شکرگزاری یکی از بزرگترین و قدرتمندترین نیروی جذب نعمت های الهی برشمرد و گفت: زبان انسان شکرگزار به مراتب بالاتر و ارزشمندتر از بازوان انسانیست که خود را قدرتمند می خواند در حالی که شکرگذار نعمت های الهی نیست.

معتمدی فر تصریح کرد: هر کس نسبت به نعمات الهی شکرگزار باشد و خدا را در نعمت ها ببیند آن نعمات برایش بادوام و ماندگار خواهد شد و انسانی که اهل اصراف باشد نعمت ها برایش زایل می شود.

امام جمعه میناب وفاداری به آرمان های انقلاب و راه امام و خط انقلاب، صلابت و اقتدار، حکمت و نظریه پرداز بودن،اسلامیت نظام.ضدیت با فساد ، میدان دادن به جوانان، قابلیت بالای فقهی و تاریخی را یکی از ویژگی های بارز رهبر انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: دنیا به داشتن چنین ویژگی هایی غبطه می خورد.

وی در ادامه گفت: بازاریان میناب پاک دست ترین و چشم پاک ترین کسبه ها هستند، بازاریان‌با همه هستند و هیچ کس با آنها نیست و احدی از مسئولین با آنها همراهی ندارند.

خطیب جمعه میناب ابراز داشت: زمستان سال گذشته در بازار میناب سیل آمد ،بازاریان خسارت زیادی دیدند اما هیچ احدی از آنها دلجویی و حمایتی نکرد اما همین بازاریان در جریان سیل خوزستان بیشترین کمک کردند.

خطیب جمعه میناب تاکید کرد: در همه شهرستان ها براورد خسارت سیل انجام شد و به آنها کمک کردند اما در این شهرستان نه تنها بازاریان خسارت دیده از مالیات معاف نشدند و ریالی هم به آنها داده نشد بلکه تنها مسئولان به بازدید ها اکتفا کردند مگر در شهرستان های دیگر قانون جداگانه ای اجرا می شود.

امام جمعه میناب بیان کرد:مسئولان این شهرستان در جریان سیل در بازار قدیم میناب مثل مجریان تلویزیون  عمل کردند که به از اتمام برنامه تا برنامه بعد ما را به خدا می سپارند در جریان سیل امسال بعد از بازدید تا سال دیگر که برای بازدید سیل به بازار قدیم میناب می آید بازاریان را به خدا سپاردند و رفتند.

وی با اشاره به طرح رسیدگی به اموال مسئولین از سوی رییس قوه قضائیه تاکید کزد: امت حزب الله میناب از طرح رسیدگی به اموال مسئولین با قدرت استقبال می کنند.

وی با اشاره به سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکا،تاکید کرد: سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکایی در هرمزگان باعث شد تا تمامی معادلات و راهبردهای آمریکا برهم ریخته شود.

خطیب جمعه میناب تاکید کرد: هر کسی به قصد تعدی به مرزهای این سرزمین وارد شود مطمئن باشد سالم بر نخواهد گشت، ما دنبال جنگ نیستیم بلکه حاضریم بزرگترین جنگ ها را با پیروزی به پایان ببریم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: