• تاریخ: فروردین ۱۶, ۱۳۹۸-۷:۵۸
  • شناسه خبر: 73450

باید جوان‌ها وارد میدان کنیم/ میان مدیران ما ساده زیستی کم دیده می‌شود

خطیب جمعه موقت میناب افزود:وقتی قبول کردیم مدیر جامعه اسلامی باشیم باید ساده زیستی را سرلوحه کار کنیم اما متاسفانه در میان مدیران ما این ساده زیستی کم دیده می‌شود. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت‌الاسلام حسن زارعی خطیب جمعه موقت شهرستان میناب ظهر امروز در خطبه‌های این هفته شهرستان با اشاره به نامگذاری سال با عنوان «رونق تولید» توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: در راستای تولید ملی باید زیرساخت‌ها فراهم شود و تنها این شعار در بنر و سربرگ ادارات خلاصه نشود.

وی با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب فرمودند «برای نجات اقتصاد کشور باید عالمانه، مجاهدانه و برای خدا کار کرد»، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، ظرفیت داخل کشور برای شکوفایی اقتصاد کافی است باید از آنچه که داریم به نحو احسن استفاده کنیم.

خطیب جمعه موقت میناب با تأکید بر این‌که کسانی که به رونق تولید کمک می‌کنند پیش خدا اجر دارند، گفت: حل مشکلات اقتصادی در گرو رفع معضلات بانکی است، همه مراجع هم این مسأله را بارها تذکر داده‌اند؛ این‌ از مواردی ست که مملکت را فلج می‌کند و تا این معضلات را اصلاح نکنیم اقتصاد ما رونق پیدا نمی‌کند.

زارعی با بیان این‌که همه مسؤولان باید کمک کنند تا تولید رونق پیدا کند، بیان کرد: علاج مشکلات کشور این است که شانه جوان‌ها زیر بار مسؤولیت برود، باید به جوان‌ها کار دهیم و آن‌ها را وارد میدان کنیم و از آن‌ها استفاده کنیم.

خطیب جمعه موقت میناب افزود: وقتی قبول کردیم مدیر جامعه اسلامی باشیم باید ساده زیستی را سرلوحه کار کنیم اما متاسفانه در میان مدیران ما این ساده زیستی کم دیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز استفاده از بیت المال در میان مدیران بسیار ساده شده و خودنمایی می‌کند افزود: امیرالمومنین(ع) خود ساده زیست بودند و به مسؤولان هم ساده زیستی را تاکید می‌کردند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: