• تاریخ: می 12, 2021-6:36
  • شناسه خبر: 76609

امام جمعه میناب در جمع جهادگران بسیجی:

برای ایجاد تحول و رفع محرومیت در محلات آسیب زا نیازمند کار جهادی است

امام جمعه میناب گفت: برای ایجاد تحول و رفع محرومیت در محلات آسیب زا نیازمند کار جهادی است. ...

به گزارش پایگاه خبری میناب جنوب:حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن ابراهیمی خطیب جمعه مردم میناب در دیداری که جهادگران مینابی به مناسبت گرامداشت هفته بسیج سازندگی با وی داشتند گفت: بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی به مردم شهر میناب بخصوص محلات آسیب زا برای ایجاد تحول و رفع محرومیت گام اساسی بردارد.

امام جمعه میناب تاکید کرد: برخی از محلات شهر میناب به واسطه رصدی که انجام داده ام از مشکلات عدیده ای رنج می برند، امسال سال مطالبه جدی بنده از مسئولان و شهرداری ها برای ورود اساسی برای رفع محرومیت از چهره روستاها و محلات خواهد بود.

دکتر ابراهیمی تصریح کرد: شهرستان میناب به واسطه داشتن پتانسیل و ظرفیت غنی و سرشار نباید عده ای به واسطه کم کاری مسئولان در رنج و مضیقه باشند همه باید با اتحاد و انسجام با یک همسوگرایی برای کمک به مردم نیازمند تلاش کنیم.

خطیب جمعه میناب اذعان داشت: محلات میناب نیازمند کارجهادی با استفاده از همه ظرفیت ها است، مسئولان در هر مسئولیتی باید کار به نحو احسن و رضایت پروردگار را مدنظر قرار دهند و با یک روحیه جهادی در صدد رفع مشکلات مردم همت کنند.

امام جمعه میناب گفت: جهادگران بسیجی ما امروزه در برابر مشکلات و دغدغه های مردم بی تفاوت نیستند و با تلاش و کار جهادی و با روحیه جهادی امید را در دل مردم زنده می کنند.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه: