• تاریخ: سپتامبر 23, 2020-6:11
  • شناسه خبر: 76085

معاون خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور:

برای تحقق گام دوم انقلاب باید روحیه عاشورایی دفاع مقدس داشته باشیم

گریوانی با اشاره به نقش بانوان در زندگی جامعه امروزی گفت:روحیه بانوان ایران اسلامی در ادامه مسیر گام دوم انقلاب باید به مانند روحیه مادران شهدا و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس باشد. ...

به گزارش میناب جنوب،بسیج دانشجویی شهرستان میناب در دومین روز از چهلمین سالگرد دفاع مقدس ویژه برنامه نقش زنان با سخنرانی سرکار خانم دکتر فاطمه گریوانی، معاونت خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور را برگزار کرد.

فاطمه گریوانی ضمن تبریک چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه زنان در دفاع مقدس نقش های مهم و تاثیرگذاری را ایفا نمودند اظهار کرد: تربیت نسل جوان مومن و متعهد به ارزش های اسلام از اولین و موثرترین نقش های زنان در آن دوران بود.

معاون خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور افزود: فرزندان تربیت یافته در دامن بانوان فرهیخته ایران زمین در زمان آغاز جنگ تحمیلی با بصیرت و زمان شناسی بسوی جبهه ها شتافتند.

وی با اشاره به اینکه راهبری عواطف جامعه توسط زنان بزرگترین نقشه مسیر برای رسیدن به ظهور است ادامه داد: همسران و مادران شهدا با مدیریت صحیح حماسه و عاطفه که برگرفته از اراده ی قوی بانوان عاشورایی است، توانستند این نقش با عظمت را بخوبی انجام دهند.

معاون خواهران سازمان بسیج دانشجویی تاکید کرد: پشتیبانی در پشت جبهه ها از مهمترین نقش زنان در دوران دفاع مقدس بود که به صورت ناخودآگاه سبب ترغیب و تقویت روحیه ی رزمندگان شد.

گریوانی با اشاره به نقش بانوان در زندگی جامعه امروزی اضافه کرد:روحیه بانوان ایران اسلامی در ادامه مسیر گام دوم انقلاب باید به مانند روحیه مادران شهدا و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس باشد.

وی در پایان با اشاره به سبک زندگی شهدا خاطرنشان کرد : بانوان ضمن اهمیت دادن به جنگ جمعیتی باید برای برون رفت از این مشکل، در راستای فرزند آوری تلاش های مضاعفی داشته باشند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: