• تاریخ: تیر ۲۲, ۱۳۹۷-۱۵:۰۱
  • شناسه خبر: 71511

در گفتگو با میناب جنوب:

برنامه های فرهنگی شاخص دهه کرامت در میناب تشریح شد

بنیانگذار جشن های رضوی در میناب و دبیر جشنواره آسمان هشتم برنامه های دهه کرامت در میناب را تشریح کرد. ...

ابراهیم ذاکری در گفت و گو با میناب جنوب، با بیان این که ویژه برنامه های دهه کرامت همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر آغاز می‎شود، گفت:در شهرستان میناب با برنامه ریزی صورت گرفته و با هدف تجلیل از مقام شامخ شهدا و ارج نهادن به دستاوردهای آنان، دهه کرامت با غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا گمنام آغاز می شود.
وی افزود:در این روز همچنین جشن باشکوهی به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت(ع) برگزار می شود.
ذاکری ادامه داد:برگزاری همایش عفاف و حجاب در بیت الزهرا در مرکز شهر میناب و حسینیه امام رضا(ع) روستای کردر رضوی و آئین آغاز به کار دوازهمین جشنواره آسمان هشتم از دیگر برنامه های دهه کرامت در میناب است.
دبیر جشنواره آسمان هشتم همچنین با ذکر این مطلب که طی برگزاری دهه کرامت یک مداح از آستان قدس رضوی و خدام حرم حضرت فاطمه معصومه (س) مهمان شهرستان میناب و روستای کردر رضوی هستند، افزود:حضور در روستاهای بازیاری، کریان، نوبند و دومشهر و بخش های هشتبندی و سندرک میناب و دیدار با مردم، عیادت از بیمارن در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب از برنامه های خدام در میناب است.
وی اضافه کرد:حضور خدام حرم حضرت فاطمه معصومه (س) در شهرستان سیریک و بندرجاسک از دیگر برنامه های دهه کرامت در شرق هرمزگان است که با محوریت جشنواره امام رضا(ع) در میناب برنامه ریزی شده است.
ذاکری گفت:همزمان با دهه کرامت همچنین دوازدهمین جشنواره آسمان هشتم در دو بخش فرهنگی، هنری و ورزشی در ۱۱ رشته ویژه خواهران و برداران در روستای کردر رضوی برگزار می شود.
وی افزود:برگزاری هشت جشن در هشت روستای شهرستان میناب از دیگر برنامه هایی است که طی دهه کرامت در چهار بخش شهرستان میناب برگزار می شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: