• تاریخ: خرداد ۲۱, ۱۳۹۷-۱۴:۴۳
  • شناسه خبر: 71298

برپایی نشست بصیرتی و ضیافت افطار در روستای بلبلی میناب

شامگاه روز یکشنبه نشست بصیرتی بسیجیان در روستای بلبلی میناب برگزار شد و حاضرین بر سفره ضیافت افطاری دفتر مقام معظم رهبری مطنعم شدند. ...

به گزارش میناب جنوب، سرگرد طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در این نشست بصیرتی اظهار کرد: نصرت الهی قطعی است، هیچ تهدید، تحریم و فتنه ای نمی تواند انقلاب ما را دچار آسیب کند.

احمدی نیا ابراز داشت: توکل و ایمان به نصرت الهی، امام و رهبری و مردم سه ضلع قدرتمند و رو به جلو در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هستند از ابتدا تا کنون .

فرمانده سپاه میناب اذعان داشت: همان گونه که نصرت الهی در عین ناامیدی یاران ،نجات بخش قوم حضرت موسی(ع) در مقابل منافقین زمانش شد و به اذن خداوند متعال دریا بر روی پیروان موسی باز شددر این برهه از تاریخ نیز در تلاقی مومنین با کفار قطعا” نصرت الهی با مومنان  استقامت کنندگان خواهد بود.

احمدی نیا  ایمان به امداد و نصرت الهی را یکی از رمزهای موفیت در برابر هز گونه تهدیدی بر شمرد و گفت: از وعده هاى قطعى و تخلّف ناپذیر الهى ، یارى رساندن به مؤ منان مجاهد و رزمندگان خستگى ناپذیر در برابر قدرت هاى اهریمنى و دشمنان اسلام است .

این مقام مسئول ابراز داشت: ایـن امـداد و یـارى ، در حـقـیـقـت ، یـک سـنـّت الهـى اسـت کـه در هـمـه زمـان هـا، شامل حال همه مؤ منان مجاهد مى گردد.اعـتـقـاد بـه امـداد الهـى ، از فـروع ایـمـان بـه خـداونـد متعال  است.

حاضرین در این مراسم با شکوه  قرآنی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، میهمان بر سفره افطار و شام  به همت دفتر مقام معظم رهبری  در میناب مطنعم شدند.

 

انتهای پیام/ز

 

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: