• تاریخ: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷-۱۴:۲۱
  • شناسه خبر: 70742

برپایی نمایشگاه آثار شهید مطهری در واحد میناب

نمایشگاه آثار شهید مطهری به همت دفتر فرهنگ اسلامی و با همکاری تشکل انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب برپا شد. ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر حمید باقری رئیس واحد میناب در آیین افتتاحیه این نمایشگاه با تبریک سالروز بزرگداشت استاد مطهری و روز معلم گفت: «استاد مرتضی مطهری شخصیتی برجسته و کم نظیر در تاریخ اسلام و یکی از دانشمندان اسلام شناس و محققان توانا بود که با تلاش و مجاهدت فراوان توانست در همه رشته‌های معارف اسلامی، صاحب‌نظری ژرف‌اندیش و محققی دقیق و در پاره ای حوزه ها همچون فلسفه، فقه و اصول در قله اجتهاد قرار گیرد.»

باقری با توجه به ویژگی‌های مهم استاد مطهری در برجستگی و شخصیت علمی وی افزود: برخورداری از استعداد و نبوغ فوق‌العاده و قدرت فراگیری زیاد مطالب علمی است که توانست با این استعداد و و قدرت خود نامی ماندگار در تاریخ ایران بر جا بگذارد.

رئیس واحد میناب اظهار کرد: شخصیت استاد شهید مطهری مورد تایید حضرت امام (ره) بود چراکه نیاز جامعه امروز این است که شناخت بیشتر و کاملتری نسبت به آثار و افکار شهید مطهری؛ این عالم بزرگ پیدا کرده و آثار این عارف عالی مقام را مورد بررسی قرار دهند.

باقری افزود: شهید مطهری شخصیتی است که در دل همه مردم ایران جای دارد و نامی ماندگار و ابدی دارد و باید با معرفی آثار آن بزرگوار به نسل جدید امروزی که همان دانشجویان هستند نام این عزیز را زنده نگه داریم.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: