• تاریخ: جولای 9, 2019-5:31
  • شناسه خبر: 74490

از سلسله برنامه های هفته عفاف و حجاب؛

برگزاری تجمع بزرگ خانواده و کارگاه های مشاوره در میناب

فرمانده سپاه میناب از برگزاری بیش از شش همایش و کارگاه مشاوره خانواده با حضور مشاور کشوری در میناب به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: عفاف و حجاب باید در جامعه پررنگ تر باشد و باید برای این امر بسیار مهم برنامه ریزی های دقیق صورت گیرد چون دشمن برای خانواده های ما برنامه های بلند مدت زیادی طراحی و اجرا می کند.

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: دشمنان اسلام در صدد هستند که بی حجابی و بی بندوباری را در جامعه گسترش دهند و جوانان ما را با اهداف خودشان همسو کنند.

احمدی نیا اظهار داشت: متاسفانه دشمنان در بحث حجاب و بی بندوباری در مدارس با هدف قرار دادن دانش آموزان فعالیت های زیادی می دهند،باید مواظب مدارس باشیم که کودکان، نوجوانان و جوانان ما مورد هدف دشمنان قرار نگیرند لذا برگزاری مشاوره های آموزشی زمینه ای برای خنثی سازی اهداف دشمنان خواهد بود.

سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب برنامه های هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد و گفت: در این هفته برنامه های متفاوتی انجام می شود که مهمترین آنها برگزاری دو تجمع بزرگ خانواده و جوانان در هشتبندی و شهر میناب و چهار برنامه همایش و کارگاه مشاوره ویژه خانواده ها و دختران و پسران مجرد بالای هجده سال با حضور مشاور کشوری در بیت الزهرا(س) میناب برگزار می شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: