• تاریخ: آذر ۲۱, ۱۳۹۶-۱۰:۵۸
  • شناسه خبر: 67979

برگزاری طرح عرفان ویژه کارکنان نیروی انتظامی در میناب

طرح عرفان ویژه کارکنان نیروی انتظامی در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب، حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب یکی از دغدغه های دین، سعادت و رضایتمندی از زندگی برشمرد و اظهار کرد: یکی از رسالت های این طرح آموزش مهارت های زندگی کردن به پیروان خویش است که متأسفانه این بخش از آموزه های دینى کمتر مورد توجه واقع شده و یا اصلاً مورد توجه قرار نگرفته است.

وی رفتار صحیح بر اساس آموزشهای قرآن و حدیث را از اهداف این طرح برشمرد و افزود: عمل به آموزه های دینی زندگی اهل ایمان را نشاط و شادمانی بخشد، و نگاهی نو در این زمینه بگشاید.
بنی خزاعی تصریح کرد: انسان در زندگی روزانه خویش همواره با مسائلی مواجه است که این مسائل کوچک و بزرگ زمینه رشد و بالندگی انسان را فراهم می‌آورد و هر مسئله باید برای انسان یک ظرفیت کمال‌آفرین و کمال‌بخش باشد. بنابراین باید آن را شناخت و راه‌حل آن را یافت.
وی ادامه داد: اگر مرد در خانواده به صداقت، عدالت، محبت، عبادت، گذشت، صبر و مطالعه شناخته شود، همسر و فرزندانش هم تحت تأثیر قرار خواهند گرفت و بازخوانی آموزه‌های اسلام و ژرف‌اندیشی در آن، ظرفیت بالای این آموزه‌ها را برای فرهنگ‌سازی و ارائه الگوهای رفتاری مناسب نشان می‌دهد.

این طرح باحضور فرمانده انتظامی میناب و کارکنان نیروی انتظامی و رئیس آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: