• تاریخ: بهمن ۱۹, ۱۳۹۶-۹:۵۲
  • شناسه خبر: 69442

برگزاری مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی ویژه بسیجیان در میناب

مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی بین حوزه ای از سری رقابتهای جشنواره بزرگ ورزشی بمناسبت دهه فجر در میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب،خدیجه میربیگی مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان میناب از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان بسیجی در کلیه حوزه های مقاومت بسیج این شهرستان خبرداد و گفت: این رقابتها به منظور کشف و شناسایی استعدادهای رشته پرطرفدار تیراندازی با تفنگ بادی برگزار شد.
به گفته وی در رقابتهای تیراندازی با تفنگ بادی ۷۷ورزشکار در سه حوزه مقاومت کوثر بندزرک، حوزه حضرت زهرا(س) هشتبندی و حوزه حضرت زینب(س) روستای حکمی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان میناب افزود: در بخش بندزرک این مسابقات با حضور ۱۵ شرکت کننده در سطح دو پایگاه مقاومت بسیج خواهران در بخش سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد و فاطمه زارعی با رقابت دیدنی خود بعنوان نفر برگزیده این مسابقه شناخه شد، زهرا مرادی دوم شد و زهرا جلالی نیز به عنوان سومی این دوره از رقابت ها معرفی شد.

مسئول بسیج جامعه زنان همچنین از برگزاری مسابقه ورزشی تیراندازی با تفنگ بادی در حوزه حضرت زهرا(س) هشتبندی خبرداد و گفت: این مسابقات بین ۲۲ نفر شرکت برگزار شد که در پایان معصومه خادمی، محبوبه میرزایی و مهدیه رستاخیز نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

میربیگی گفت: مسابقه تراندازی با تفنگ بادی با حضور ۴۰ شرکت کننده در سطح کلیه پایگاه های مقاومت حوزه حضرت زینب(س) در روستای حکمی نیز برگزار شد که نرگس تراهی اول شد، مطهره شیرعلیزاده دوم و پریوش پویان هم مقام سومی این دوره از مسابقات از آن خود کرد.

در پایان از نفرات اول تا سوم با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: