• تاریخ: دسامبر 5, 2020-2:01
  • شناسه خبر: 76212

برگزاری میدان تیر گردان کوثر در میناب

مسئول تربیت آموزش سپاه میناب گفت: باهدف ارتقاء وآمادگی رزم گردان های کوثر یک دوره میدان تیر ویژه خواهران بسیجی در میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد پاسدار حسن نکوئی زاده  در جمع خبرنگاران بیان داشت: باهدف ارتقاء وآمادگی رزم گردان های کوثر یک دوره میدان تیر ویژه خواهران بسیجی که در گردان های کوثر عضویت داشتند در میناب و شهر هشتبتدی برگزارشد.

مسئول تربیت آموزش بسیج سپاه میناب هدف از برگزاری این برنامه حفظ انسجام و آمادگی میان نیروهای بسیجی خواهران عنوان کرد و گفت: در این فراخوانی ۳۰۰ نفر از خواهران بسیجی آموزش‌های عملی و رزمی خاصی را فرا گرفتند.

سرگرد پاسدار نکوئی زاده اظهار کرد: صحنه و میدان نبرد امروزی نبرد نظامی نیست بلکه عرصه فرهنگی  و مبارزه با تهاجم فرهنگی است لذا علاوه بر میدان تیر آموزش‌های لازم بصیرتی و آشنایی با مسایل روز برای بسیجیان برگزار شد.

به گفته سرگرد نکوئی زاده ؛سازماندهی و حفظ انسجام بسیجیان ، توجیه توسط فرمانده گردان، برگزاری کلاس های مهارت افزایی و حفظ و انسجام گردان ،فنون تیراندازی، برگزاری کلاس توجیهی حفاظتی از دیگر برنامه های اجرا شده در این فراخوانی بوده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: