• تاریخ: سپتامبر 26, 2016-5:30
  • شناسه خبر: 58224

 برگزاری دومین همایش سیاست های محوری و برگزیده و اولین گردهمایی فعالین اربعین استان هرمزگان

مسئول ستاد مردمی اربعین هرمزگان گفت: دومین همایش سیاست های محوری و برگزیده و اولین گردهمایی فعالین اربعین استان هرمزگان، روز جمعه، نهم مهرماه ساعت ۸ صبح در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران در بندرعباس برگزار خواهد ‌شد. حبیب بهادری در گفتگو با میناب جنوب گفت: دومین همایش سیاست های محوری و اولین گردهمایی فعالین ...

مسئول ستاد مردمی اربعین هرمزگان گفت: دومین همایش سیاست های محوری و برگزیده و اولین گردهمایی فعالین اربعین استان هرمزگان، روز جمعه، نهم مهرماه ساعت ۸ صبح در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران در بندرعباس برگزار خواهد ‌شد.

در حال نمایش IMG-20160926-WA0000.jpg

حبیب بهادری در گفتگو با میناب جنوب گفت: دومین همایش سیاست های محوری و اولین گردهمایی فعالین اربعین استان هرمزگان با حضور مدیران بیش از هشتصد هیأت فعال در عرصه پیاده روی اربعین از سراسر استان هرمزگان در بندرعباس برگزار خواهد شد.

 

وی هدف از برگزاری این همایش ملی جهت هماهنگی هیات های محوری برای ورود به محرم و عملیاتی کردن پیاده روی اربعین با اولویت تبادل نظر و تبادل تجربیات و مشارکت هیات ها در اربعین عنوان کرد و افزود: این همایش با حضور سید حمید حسینی و داود صالحی یکی از چهره های کشوری و بی المللی در بندرعباس برگزار می شود.

 

مسئول ستاد مردمی اربعین هرمزگان بیان داشت: ضمن رصد و بررسی و تحلیل فضای جامعه و نقاط قوت و ضعف و فرصت‌ها و تهدیدهای پیشِ روی پیاده‌روی اربعین حسینی؛ محورهای آن از کارشناسان و شرکت‌کنندگان در همایش فراخوان، بررسی و جمع‌بندی خواهد شد.

 

بهادری خاطر نشان کرد: این همایش در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران ، خیابان آیت الله غفاری روبروی فرهنگسرای طوبا با حضور سید حمید حسینی،رحیم آبفروش،داود صالحی،دکتر باوقار، آیت ا.. توکل و مهدی رسولی در بندرعباس برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: