• تاریخ: بهمن ۱۵, ۱۳۹۷-۱۵:۰۲
  • شناسه خبر: 73018

برگزاری نشست بصیرتی در شهرک المهدی میناب

فرمانده سپاه میناب در نشست بصیرتی در شهرک المهدی مهمترین چالش امروز را چالش ذهنی عنوان کرد و گفت:دشمن تلاش داردبا بزک کرد ن رژیم طاغوت برای نسلی که آن دوران اختناق ذلت وفقروعقب ماندگی را ندیده اند آنها را نسبت به انقلاب بد بین و نسبت به آینده ناامید کند. ...

به گزارش میناب جنوب،سرگرد طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب در نشست بصیرتی در شهرک المهدی این شهرستان در جمع شهروندان مینابی مهمترین چالش امروز را چالش ذهنی عنوان کرد و گفت:دشمن تلاش داردبا بزک کرد ن رژیم طاغوت برای نسلی که آن دوران اختناق ذلت وفقروعقب ماندگی را ندیده اند آنها را نسبت به انقلاب بد بین و نسبت به آینده ناامید کند.
فرمانده سپاه میناب افزود:علیرغم برخی مشکلات پیشرفت ها ودستاوردها انقلاب در حوزه های مختلف علیرغم تحریم ها ،تهدیدات،جنگ تحمیلی و گروهکها و خیانتها شگفت آور است.

وی بیان کرد:انقلاب اسلامی با بکارگیری جوانان از خط قرمزهای ی زورگویان جهانی در عرصه علم و فن آوری با اقتدار عبور کرده است.
احمدی نیا ادامه داد:اتکا به توان داخلی وباور به اینکه ما داریم و میتوانیم حلال بسیاری از مشکلات کنونی کشور است.

ملت بزرگ ایران در این چند روز با برپایی جشن انقلاب تودهنی محکمی به سیاستمداران احمق آمریکایی و صهیونیستی زد وانشاء الله در راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲بهمن صلابت، ایستادگی برآرمانهای الهی انقلاب ۵۷ صحه خواهند گذاشت به نحوی که دوستان را امیدوار ودشمنان را خجل و سر افکنده خواهد کرد.

وی در پایان گفت:ما چهل سالگی انقلاب را هم جشن گرفتیم ودشمنان هم آرزو به گور خواهند شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: