• تاریخ: جولای 8, 2020-22:38
  • شناسه خبر: 75915

برگزیدگان مسابقه قوی ترین مردان بسیج در میناب تجلیل شدند

برگزیدگان مسابقه قوی ترین مردان بسیج شهرستان میناب در جشنواره فرهنگی هنری ورزشی بسیج تجلیل شدند. ...

سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب گفت:  جشنواره فرهنگی هنری ورزشی  بسیج به مناسبت گرامیداشت یاد خاطر ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان و در راستای  سنجش قدرت و استعداد یابی در بین بسیجیان کل حوزه های مقاومت شهرستان یک دوره مسابقه قوی ترین مردان برگزار شد.

وی افزود: مسابقه قوی ترین مردان هر ساله به میزبانی حوزه مقاومت حضرت ابوالفضل(ع)  در رشته های استقامت و تعادل از قبیل حمل تنه درخت، کشیدن کامیون و حمل کیسه های ماسه در روستای حکمی برگزار می شود.

سرهنگ احمدی نیا تصریح کرد: بسیج از مردم است ودر خدمت مردم و در هر جا و هر عرصه ای که  حضور بسیج نیاز باشد قطعا بسیج حضوری مقتدرانه خواهد داشت چه در بحث نظامی و چه در مباحث فرهنگی و ورزشی.

احمدی نیا گفت: خدا رو شکر امروز بسیجیان ما در عرصه های مختلف بخصوص عرصه ورزشی پیشرفت های چشمگیری داشته اند و این افتخاری بزرگ است.

گفتنی است؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا تجلیل از برگزیدگان این دوره از مسابقات به تیرماه امسال موکول شد و به نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور فرمانده سپاه این شهرستان کارت هدیه و لوح سپاس اهدا شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: