• تاریخ: مارس 31, 2020-1:52
  • شناسه خبر: 75243

مجاهدان بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب شایسته تقدیر هستند

فرمانده سپاه میناب گفت:مدافعان سلامت در حوزه مبارزه با ویروس کرونا و دفاع از جان و سلامتی مردم دفاع مقدس دیگری را رقم زده اند. ...

سرهنگ دوم پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب،ضمن حمایت و تقدیر از مجاهدت های شبانه روزی کادر درمانی بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) این شهرستان در راستای کبارزه با بیماری کرونا،گفت: پزشکان و پرستاران در شرایط کنونی در خط مقدم دفاع از جان و حریم سلامت مردم قرار دارند.

فرمانده سپاه میناب با اشاره به اینکه امروز و در شرایط کنونی، جبهه جنگ و حفاظت از مردم کشورمان از نبردهای سخت به عرصه سلامت تغییر پیدا کرده است، افزود: مدافعان سلامت در حوزه مبارزه با ویروس کرونا و دفاع از جان و سلامتی مردم دفاع مقدس دیگری را رقم زده اند.

سرهنگ احمدی نیا تاکید کرد: بسیجیان و پاسداران در کنار کادر درمانی و همراه مردم تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا هستند لذا برای تحقق این هدف نیاز هست تامردم به توصیه های بهداشتی و شعار در خانه بمانیم توجه ویژه ای داشته باشند.

احمدی نیا با بیان اینکه پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند،اذعان داشت: قدردان حماسه ایثارگری پزشکان، پرستاران و همه عواملی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان میناب قرار دارند، هستیم.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: