• تاریخ: دی ۲۲, ۱۳۹۴-۰:۴۴
  • شناسه خبر: 48004

بسیج رسانه هرمزگان، سازمانی جستجوگر که تمامی مشکلات حوزه رسانه را رصد می کند

مسئول سازمان بسیج رسانه هرمزگان با اشاره به اینکه این نهاد رسانه‌ای، سازمانی محدود با زاویه کوچک نیست گفت: بسیج رسانه هرمزگان همچون رادار جستجوگر، تمامی مشکلات رسانه‌های استان را رصد می‌کند. به گزارش خبرنگار اقتصادی  پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،مرتضی پیروی‌منش عصر امروز در حاشیه بازدید از دفتر نمایندگیخبرگزاری تسنیم در هرمزگان با تاکید بر به ...

مسئول سازمان بسیج رسانه هرمزگان با اشاره به اینکه این نهاد رسانه‌ای، سازمانی محدود با زاویه کوچک نیست گفت: بسیج رسانه هرمزگان همچون رادار جستجوگر، تمامی مشکلات رسانه‌های استان را رصد می‌کند.

139410121024322796830014

به گزارش خبرنگار اقتصادی  پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،مرتضی پیروی‌منش عصر امروز در حاشیه بازدید از دفتر نمایندگیخبرگزاری تسنیم در هرمزگان با تاکید بر به روز رسانی نرم افزار تمدن نوین اسلامی اظهارداشت: این تمدن پس از به روز رسانی و بدون تغییر نظریه و مبانی باید در اختیار دانشگاهیان قرار داد.

وی در ادامه بیان داشت: اگر به روز رسانی فکر و نظریه و همچنین سبک زندگی اسلامی بر اساس معنویت شکل گرفت آن وقت است که می‌توان گفت رسالت را به خوبی انجام داده‌ایم.

رئیس بسیج رسانه هرمزگان، بیان تفاوت بین اسلام اعتباری و اسلام حقیقی را یکی از رسالت‌های مهم رسانه‌های ارزشی خواند و گفت: برخی افراد در توسعه الگوی غربی به دنبال دین اسلام هستند و این جای بسی تعجب است که با چه الگویی قصد رسیدن به این دین را دارند.

وی در ادامه با اشاره به فلسفه تشکیل بسیج رسانه، گفت: عدم ارائه و شناخت لازم دین مبین اسلام توسط برخی رسانه‌ها سبب شد تا بسیج رسانه شکل گیرد.

پیروی منش با تاکید بر اینکه، بیسج رسانه باید دارای بصیرت سیاسی در مقیاس کل انقلاب باشد بیان‌کرد: اثر سیاسی بصیرت رسانه باید از جنس سیاست‌های انقلاب باشد و رسانه‌های ارزشی باید در این راستا گام بردارند.

وی گفت: بسیج رسانه هرمزگان باید قابلیت خنثی‌کردن سیاست‌های فتنه گران و تفرقه ورزان داخلی و خارجی را دارا باشد و تحقق این امر جز در سایه وحدت رسانه ای جبهه تراز انقلاب و همسو با جریان گفتمان تمدن نوین اسلامی میسر نمی‌شود.

رئیس بسیج رسانه هرمزگان گفت: بسیج رسانه استان برای دست یافتن به آزادی عمل فرهنگی باید به مدل سازی فرهنگی رسانه‌ای تراز انقلاب اسلامی در استان کمک کند.

پیروی منش در ادامه، دست یافتن به آزادی عمل فرهنگی متناسب با استکبار ستیزی و اقتصاد مقاومتی به عنوان شعار امسال امری ضروری تلقی کرد.

وی گفت: وجود سیاست بازی و جناح بازی‌ها در متولیان امر فرهنگی و رسانه، مانع بزرگی برای ارتقا و تقویت و همچنین اثرگذاری رسانه‌های بزرگ هرمزگان در سطح کشوری و بین‌المللی شده‌ و بسیج رسانه با کمک رسانه‌های ارزشی به دنبال تحقق این گفتمان تمدین نوین اسلامی است.

مسئول سازمان بسیج رسانه هرمزگان تصریح‌کرد: این نهاد رسانه‌ای باید آن اندیشه ناب و ذاتی را از سرچشمه بگیرد و آن را مثل آیینه انتقال دهد .

پیروی منش ادامه داد: بسیج رسانه، سازمانی محدود با زاویه کوچک نیست بلکه همانند رادار جستجوگری است که تمامی مشکلات رسانه‌های استان را رصد می‌کند.

وی، با تاکید بر اینکه بسیج رسانه، جایگزین هیچ ارگانی نمی‌شود ابرازداشت: بسیج رسانه یک مسئولیت به نسبت کلیت انقلاب داشته و تاثیرش باید در کلیت حرکتی انقلاب و در همه ابعاد در استان هرمزگان نمود پیدا کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: