• تاریخ: اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷-۱۶:۰۹
  • شناسه خبر: 70781

رئیس کمیته امداد بندزرک میناب:

بهره‌مندی ۲۱۷۶ خانوار مددجوی بندزرکی از خدمات کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بخس بندزرک گفت: ماهیانه بیش از یک میلیارد تومان کمک‌معیشت و خدمات بلاعوض به این خانوارها اختصاص داده می‌شود. ...

به گزارش میناب جنوب، ابراهیم ذاکری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش بندزرک شهرستان میناب گفت: کمیته امداد بندزرک در سال گذشته ۱۲ میلیارد و ۷۷۳ میلیون تومان مستمری باهدف رفع نیازهای معیشتی و ضروری به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت کرده است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد با پرداخت مستمری به‌صورت ماهانه بخشی از مشکلات مددجویان را رفع می‌کند تصریح کرد: هم‌اکنون دو هزار و ۱۷۶ خانوار در بخش بندزرک تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که ماهیانه قریب به یک میلیارد تومان کمک‌معیشت به این خانوارها اختصاص داده می‌شود.
ذاکری تأکید کرد: تأمین هزینه‌های ازدواج، مسکن، بهداشت و درمان، پرداخت تسهیلات وام کارگشایی، ایجاد اشتغال و ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی بخشی دیگر از خدمات کمیته امداد به شمار می‌رود که باهدف توانمندسازی در کنار کمک‌معیشت ماهیانه به‌تمامی خانوارهای مددجو پرداخت می‌شود.
رئیس کمیته امداد بندزرک شهرستان میناب ادامه داد: همچنین ۹۹۳ میلیون تومان درزمینهٔ تأمین لوازم سرمایشی و گرمایشی، تعمیر مسکن، هزینه درمان و تهیه سبدهای غذایی و اطعام به مددجویان تحت حمایت این بخش مساعدت شده است.
وی تصریح کرد: در سال گذشته با رویکرد توانمندسازی خانوار تحت حمایت بالغ‌بر یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان به‌عنوان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و اشتغال‌زایی به مددجویان پرداخت‌شده است.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: