• تاریخ: آگوست 28, 2021-3:10
  • شناسه خبر: 76808

بهره برداری از ۱۴ طرح عمرانی در میناب

با حضور استاندار هرمزگان تعداد ۱۴ طرح به نمایندگی از ۱۴ طرح عمرانی در شهرستان میناب افتتاح و به بهره برداری رسید. ...

به گزارش میناب جنوب، فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: در شهرستان میناب ۶۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۰۳ میلیارد تومان در بخش‌های خدمات شهری و روستایی، کشاورزی و منابع طبیعی و شیلات، توسعه خدمات روستایی، آموزش و پرورش، مسکن، حمل و نقل، ورزش و تفریحات و منابع آب و انرژی در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

مجید سلحشور افزود: امروز ۱۴ طرح با اعتبار ۸۲ میلیارد تومان در بخش‌های کشاورزی و منابع طبیعی، شیلات، انرژی، آموزش و پرورش و توسعه خدمات روستایی با حضور استاندار به بهره برداری رسید.

وی گفت: مدرسه ۶ کلاسه روستای دهو، مدرسه ۶ کلاسه روستای سرمست، افزایش ظرفیت پست ۶۳ به ۲۰ کیلو ولت بهمن از ۳۰ به ۴۵ مگاوات آمپر، توسعه بخش ۶۳ در پست ۲۳۰ کیلو ولت، اجرای طرح هادی روستایی در هفت روستا، تسطیح و آماده سازی اراضی روستایی و اجرای زیرسازی به مقدار ۸۵ هکتار در روستا‌های شهرستان، احداث ۳۱۵ واحد مسکونی محرومان و کارخانه تولید خوراک آماده آبزیان از طرح‌هایی است که امروز به بهره برداری رسید.

سلحشور افزود: با بهره برداری از این ۱۴ طرح برای بیش از ۷۰ نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی شده است و جمعیتی بیش از ۶۰ هزار نفر از مزایایی آن‌ها بهره مند می‌شوند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: