• تاریخ: اسفند ۴, ۱۳۹۶-۱۵:۴۱
  • شناسه خبر: 69767

بهره مندی ۱۲۰۰نفر از اهل تسنن بندرکرگان از ویزیت و درمان رایگان+تصاویر

تیم‌ جهادی بسیج جامعه پزشکی میناب در طرح شهید دکتر محمدعلی رهنمون یکهزار و دویست نفر از اهالی سنی نشین بندرکرگان ویزیت و درمان رایگان نمودند. ...

سرگرد احمدی نیا فرمانده سپاه میناب در حاشیه برگزاری ویزیت رایگان تیم پزشکی در بندرکرگان در گفتگو با میناب جنوب گفت: در این طرح اکیپی درمانی متشکل از پزشک زنان زایمان ، ارولوژی ، اطفال ، دندانپزشک ،داخلی ،قلب، ماما ، پرستار  در قالب طرح شهید دکتر رهنمون بصورت خودجوش و فعال خدمات رایگان به اهالی بندرکرگان ارائه دادند.

فرمانده سپاه میناب افزود: ویزیت رایگان درمناطق کمتر برخوردار سنی نشین کرگان میناب به منظور تحقق اهداف سازمان بسیج جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به مردم کمتر برخوردار  و محروم در زمینه های پزشکی و عدم دسترسی به پزشکان متخصص در این مناطق انجام شد.
 وی خاطر نشان کرد: تعداد ۱۲۰۰ نفر از اهالی منطقه بندرکرگان از خدمات درمانی و دارویی به ارزش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نیز بهره مند شدند.
وی خاطر نشان کرد :از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۸ اردوی جهادی پزشکی در شهرستان میناب انجام شده که با رایزنی ها و برنامه ریزی انجام شده طی سال آینده در جای جای مناطق محروم تیم جهادی متشکل از پزشک و پرستار به این مناطق اعزام خواهند شد.
 منظقه کرگان میناب با جمعیت۷هزار و ۵۰۰نفر با فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز شهر میناب و ۱۵ کیلومتر تا مرکز بخش بندزرک قرار داد.
انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: