• تاریخ: تیر ۲۷, ۱۳۹۸-۲۳:۴۵
  • شناسه خبر: 74515

مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران:

به‌زودی حکم رفع توقیف فرودگاه میناب را اخذ می کنیم

مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت:متاسفانه از چندین سال قبل یکی از دستگاه‌های اجرایی حرکت‌هایی برای تغییر کاربری فرودگاه میناب به‌عمل آورده است که از سال گذشته اقدامات قضایی را در این خصوص شروع کردیم و دستگاه قضا نیز همکاری لازم را داشته که امیدواریم به‌زودی حکم رفع توقیف فرودگاه را اخذ نمائیم. ...

به گزارش میناب جنوب،رحمت‌الله مه‌آبادی مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جمع خبرنگاران یکی از اهداف سفر خود به هرمزگان را بازدید از فرودگاه میناب عنوان کرد و افزود:متاسفانه باخبر شدیم که از چندین سال قبل یکی از دستگاه‌های اجرایی حرکت‌هایی برای تغییر کاربری فرودگاه میناب به‌عمل آورده است که از سال گذشته اقدامات قضایی را در این خصوص شروع کردیم و دستگاه قضا نیز همکاری لازم را داشته که امیدواریم به‌زودی حکم رفع توقیف فرودگاه را اخذ نمائیم.

مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت:اگرچه فرودگاه میناب از نظر تجاری فعال نیست اما نبایستی آن را از بین برد چراکه شهرستان میناب واقع در شرق هرمزگان یکی از مهمترین قطب‌های اقتصادی و کشاورزی جنوب و شرق کشور است و از این نظر مورد توجه دولت هم قرار دارد و ما هم برای حفظ و بهسازی این فرودگاه برنامه‌هایی داریم.

وی اضافه کرد: سال گذشته ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفتیم که متاسفانه به‌دلیل عدم اجازه قضایی و اینکه نتوانستیم رفع توقیف کنیم اعتبارش از دست رفت که امیدواریم به‌زودی حکم مالکیت فرودگاه را از مقامات قضایی دریافت و برای همیشه این معضل را برطرف نمائیم.

مه‌آبادی عنوان داشت: فرودگاه میناب دارای یک هزار و ۷۵۰ متر باند فرودگاهی و ۱۰۴ هکتار مساحت است که با این وجود می‌توان یک پایه و مرکز آموزشی و تفریحی را در این فرودگاه قرار داد.

شهرستان میناب با جمعیت ۳۰۰ هزار نفری در ۹۰ کیلومتری بندرعباس واقع شده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: