• تاریخ: آبان ۲۵, ۱۳۹۶-۱۴:۳۵
  • شناسه خبر: 67311

بیش از ۲۰۰ برنامه ویژه گرامیداشت هفته بسیج در میناب برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از برگزاری بیش از 200 برنامه متنوع فر هنگی در هفته بسیج امسال در میناب خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب، طالب احمدی‌نیا فرمانده سپاه میناب صبح امروز در یک نشست خبری به مناسبت هفته بسیج از برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه در این هفته در شهرستان میناب خبر داد و گفت: تجمع چند هزار نفری بسیجیان در روز ۵ آذرماه شاخص ترین برنامه همزمان با تجمع سراسری بسیجیان در سراسر کشور در میناب برگزار می شود..

فرمانده سپاه میناب از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج را غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدارباخانواده شهداو پیشکسوتان بسیج، برگزاری یادواره شهدا، ویزیت رایگان مردم در بندرکرگان وکلاهی، برگزاری تربیون آزاد مردمی با موضوع انتظار مردم ازبسیج در دانشگاه‌ها وشهرستان، نشست‌های بصیرتی، اعزام اردوهای جهادی به مناطق محروم، افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت‌زدایی عنوان کرد.

وی،  مسابقات بومی و محلی، برگزاری مجمع بسیج شهرستان با موضوع تحول در مساجد، تمرین‌های تاکتیکی بسیج، تجمع سراسری بسیجیان شهرستان همزمان با سراسرکشور و طرح حماسه خدمت و امنیت محله‌محور و گشت امنیتی محله محور در شهرستان یکی دیگر از برنامه های هفته بسیج در میناب برشمرد.

احمدی نیا تصریح کرد: ورود بسیج در همه عرصه های فرهنگی(مقابله با جنگ نرم دشمن)، عرصه اجتماعی(مقابله با آسیب های اجتماعی) و در عرصه اقتصادی(واگذاری تسهیلات به مردم و اشتغالزایی) ایجابی بوده و با قوت هر چه بیشتر بعنوان یک بازوی قدرتمند نظام اسلامی به ماموریت خود ادامه می دهد.

وی بسیج را برکت، رحمت و پشتوانه انقلاب اسلامی دانست و ابراز داشت: جلب اعتماد مردم در گرو صداقت رسانه و اطلاع رسانی به موقع بر اساس واقعیت ها در برابر تهاجم های رسانه ای دشمن می تواند عمل به تکلیف رسانه در برابر خنی سازی هجمه های فرهنگی دشمن قوت ببخشد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: