• تاریخ: نوامبر 25, 2018-11:11
  • شناسه خبر: 72569

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) گفت:

امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت:امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته و در همه حوزه ها اثر گذار و منشا خیر و برکت است. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در این آئین ضمن تقدیر از گروه های جهادی، خدمات بسیج سازندگی  گروه های جهادی در زمینه های مختلف عمرانی، پزشکی و فرهنگی در مناطق محروم را بسیار ارزشمند دانست و گفت:خدمات این عزیزان تداوم راه شهدا است.

وی هفته بسیج را یادآور صلابت، اقتدار، رشادت و دلاوری بسیجیان در دفاع مقدس ذکر کرد و گفت:برای شناخت دقیق بسیج باید به مکتب انسان ساز دفاع مقدس رجوع کرد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود:بسیج درخت پر نعمتی است که بنیانگذار کبیر انقلاب نهال آن را در سال۵۸ غرس کرد و امروز پس از ۴۰ سال به خوبی انتحان خود را پس داده است.

سالاری گفت:در دفاع مقدس زمانی که دشمنان با تمام توان خود به صحنه آمده بودند و به دنبال ریشه کنی انقلاب بودند، بسیج با حضور خود تمام معادلات آن ها را بهم زد و مسیر دیگری را برای انقلاب ترسیم کرد.

وی ادامه داد:امروز بسیج به برکت هدایت های رهبری فرزانه نه تنها در داخل ایران بلکه فراتر از مرزهای کشور و در مناطقی نظیر یمن، لبنان و سوریه به الگویی برای مقاومت مردم تبدیل شده است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان به تشریح فضای بسیج امروز و بسیج در اوایل شکل گیری و آغاز انقلاب پرداخت و افزود:امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته و در همه حوزه ها اثر گذار و منشا خیر و برکت است.

وی در بخش دیگری از اسخنان خود به بیان خاطراتی از شهید حججی به نقل از خانواده این شهید، گفت:گروه های جهادی باید با الگو گیری از این شهید کارها را خالص و تنها برای خدا انجام دهند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: