• تاریخ: مرداد ۲, ۱۳۹۸-۰:۵۵
  • شناسه خبر: 74561

تحصیل هزار دانش آموز مینابی در هشت مدرسه بحرانی

بخشدار بندزرک میناب گفت:وضعیت بحرانی هشت مدرسه در بخش بندزرک با بیش از یک هزار دانش آموز، یکی از مهم ترین دغدغه های مسوولین و مردم بخش بنذرک است. ...

به گزارش میناب جنوب،علی بلاک بخشدار بخش بنذرک شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار ما افزود: ساختمان مدارس در روستاهای بنذرک، گورزانگ، کش قلمان، سرمست، طالوار و باغگلان بن بست رضایی، با بیش از یک هزار دانش آموز، در وضعیتی بحرانی قرار دارد که این موضوع یکی از مهم ترین دغدغه های مسوولین و مردم بخش بنذرک بشمار می رود.

وی با بیان اینکه ساختمان مدرسه اندیشه شهر بنذرک با بیش از ۵۰ سال قدمت، از لحاظ ایمنی بنا در وضعیت نامناسبی قرار دارد تاکید کرد: وضعیت هشت مدرسه در بخش بندزرک بحرانی و نیاز به توجه بیشتری دارد.
وی در ادامه با اشاره به این که این مدرسه در قالب سه مدرسه دخترانه در دو شیفت با بیش از ۳۰۰ دانش آموز فعال است، تاکید کرد: ساخت این پروژه یکی از اولویت های آموزشی شهرستان میناب است.
علی بلاک از تکمیل مدرسه ۶ کلاسه حنظله روستای گودو، تا اواسط نیمه دوم امسال خبر داد و گفت: هم اکنون ۶ پروژه توسط سازمان نوسازی مدارس هرمزگان در این بخش در حال اجرا است.
بخشدار بخش بنذرک میناب از ساخت و بهره برداری مدارس روستای سرمت و طالوار تا پایان مرداد ماه خبرداد و گفت: ساخت مدرسه ۶ کلاسه کولغ کلم سنگکی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.
بخش بندزرک با جمعیت ۵۰ هزار نفری با ۴۶ روستا فاصله ۱۵ کیلومتری با مرکز شهرستان میناب استان هرمزگان قراردارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: