• تاریخ: اسفند ۱۸, ۱۳۹۷-۹:۵۷
  • شناسه خبر: 73245

تحصیل ۴ مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب در مقطع دکترا

معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب از تحصیل 230 دانشجوی مددجو در دانشگاه های مختلف کشور خبرداد و گفت: از این تعداد 4 نفر دانشجوی مقطع دکترا هستند. ...

 

محمد زاهدی معاون کمیته امام خمینی(ره) شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، با اشاره به حمایت های این نهاد از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان گفت: تعداد ۲۳۰ مددجوی تحت پوشش این نهاد برحسب مقاطع تحصیلی ۱۴ دانشجوی دختر و ۲۴ نفر پسر در مقطع کاردانی، ۹۶دختر و ۶۰ پسر در مقطع کارشناسی،۱۰ دختر و۴پسر در مقطع کارشناسی ارشد،یک دختر و چهار پسر در مقطع دکترا و ۱۳ دختر و چهار پسر در مقطع حوزوی مشغول به تحصیل هستنند.

معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب افزود: دانشجویان مورد حمایت این نهاد برحسب نوع دانشگاه ،تعداد ۶۳ نفر دانشجوی دانشگاه های دولتی روزانه، چهار نفر دانشجوی دانشگاه دولتی شبانه،۲۲نفر دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه ای، ۳۸ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۸نفر دانشجوی دانشگاه پیام نور، ۱۰ نفر دانشگاه علمی کاربردی،یک نفر غیر انتفاعی و ۱۸ نفر دانشجوی حوزوی می باشند.

زاهدی گفت : این نهاد به منظور حمایت از تحصیل مددجویان نسبت به پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه دانش آموزان و دانشجویان اقدام می‌کند.

به گفته این مقام مسئول، به تعداد ۲۳۰ دانشجو در نیمه اول سال تحصیلی امسال مبلغ ۱میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال بابت شهریه دانشجویان و مبلغ ۷۷۰ میلیون ریال بایت کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه های دولتی، روزانه و حوزوی به حساب دانشجویان واریز شده که در نیمسال دوم سال تحصیلی نیز به همین تعداد به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی  با اشاره به اینکه همه این دانشجویان بومی این شهرستان هستند،خاطر نشان کرد: از تعداد ۲۳۰ دانشجوی تحت پوشش این نهاد ۱۳۴ نفر دختر و ۹۶ نفر دانشجوی پسر هستند که از این تعداد ۱۰ نفر آنها متاهل و ۲۲۰ نفر دیگر مجرد هستند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: