• تاریخ: مهر ۱۶, ۱۳۹۶-۴:۳۶
  • شناسه خبر: 66517

تشکیل ۲۳ فقره پرونده مرتبط با جرائم سایبری در میناب

فرمانده انتظامی میناب از تشکیل 23 فقره پرونده جرائم سایبری طی 6ماهه نخست امسال در شهرستان میناب خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب در نشستی‌خبری با تشریح ماموریت‌های نیروی انتظامی در هفنه ناجا گفت: تولید امنیت با سایر دستگاه‌هاست و نیروی انتظامی تنها حافظ امنیت است.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب افزود: پلیس فتا با هدف ایجاد امنیت روانی و اجتماعی برای اقشار مختلف مردم‌ در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در فضای سایبری آماده ارائه خدمات و پیگیری مشکلات مردم در حوزه فضای مجازی است.

وی اظهار داشـت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۲۳ پرونده مرتبط با جرایم سایبری در میناب تشکیل شده که ۲۱ فقره آن به احتساب ۹۱ درصد منجر به کشف و مخدوم شدن پرونده شده است.

رستمی ابراز کرد: در همین راستا ۲۴ نفر از کسانی که مرتکب اعمال مجرمانه در فضای مجازی شده بودند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

وی همچنین از برقراری ۱۲ هزار و ۵۸۳ تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ طی شش ماهه نخست سال‌جاری خبرداد و گفت: از این میزان سه هزار و ۴۲ تماس عملیاتی شده و نیاز به حضور مامور در محل بوده و مابقی جنبه ارشادی داشته است.

فرمانده منطقه انتظامی میناب اظهار داشت: در هفته نیروی انتظامی دفاتر پلیس +۱۰ با افزایش ۲ساعت مدت زمان کاری در روز به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: