• تاریخ: بهمن ۲۷, ۱۳۹۴-۲۱:۰۸
  • شناسه خبر: 50770

تشییع باشکوه پیکر مسئول ورزش بانوان هرمزگان

پیکر مرحومه اصالت پورغلام بندری مسئول ورزش بانوان هرمزگان ظهر امروز با حضور گسترده مسئولان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم در ورزشگاه تختی بندرعباس تشییع شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب،پیکر این بانوی ورزشکار هرمزگانی پس از تشییع در ورزشگاه تختی، برای خاکسپاری به قطعه ورزشکاران بهشت زهرا بندرعباس( باغو)انتقال داده شد. مسئول ...

پیکر مرحومه اصالت پورغلام بندری مسئول ورزش بانوان هرمزگان ظهر امروز با حضور گسترده مسئولان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم در ورزشگاه تختی بندرعباس تشییع شد.

4153292_944

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب،پیکر این بانوی ورزشکار هرمزگانی پس از تشییع در ورزشگاه تختی، برای خاکسپاری به قطعه ورزشکاران بهشت زهرا بندرعباس( باغو)انتقال داده شد.
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان ظهر دیروز در حادثه آتش گرفتن خودرو سمند درگذشت.
این خودرو متعلق به اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان با ۳ سرنشین در محور بندرعباس- میناب ( نزدیک دانشگاه هرمزگان) در حرکت بود که به طور ناگهانی آتش گرفت.
در این حادثه خانم اصالت  پورغلام بندری  در حین حرکت خودرو  به دلیل ترس ، خود را به بیرون پرتاب  کرد که متاسفانه دچار ضربه مغزی شد و در دم جان سپرد.
دو سرنشین دیگر خودرو پس از کنترل وتوقف وسیله نقلیه خود را نجات دادند.
علت آتش گرفتن خودرو سمند هنوز اعلام نشده است.
مرحومه خانم پورغلام بندری علاوه بر مسئول ورزش بانوان هرمزگان به عنوان سرپرست تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس نیز فعالیت داشت.
فعالیت به عنوان نایب رییس هیات های ژیمناستیک،شنا، آمادگی جسمانی، و قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی هم در کارنامه این بانوی فقید ۳۶ ساله  هرمزگانی دیده می شود.
از وی دو فرزند پسر به یادگار مانده است.
بر اساس اعلام مسئولان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان، خانم اصالت پورغلام بندری به همراه دو نفر دیگر از کارکنان این اداره برای شرکت در مراسم جشن بانوان عازم  شهرستان سیریک بودند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: