• تاریخ: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷-۱۴:۵۲
  • شناسه خبر: 70855

همزمان با سراسر کشور

تظاهرات ضد استکباری مردم میناب بر علیه اقدامات ابلهانه ترامپ+تصویر

تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا پس از اقامه نماز جمعه در میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب، در پی اقدام رئیس‌‌جمهور آمریکا در خروج یک جانبه از برجام با هدف تشدید فشار اقتصادی بر ملت ایران، آحاد مردم شهرستان میناب در برابر دشمنان، و برای دفاع از امنیت و منافع ملی، در تظاهرات ضد آمریکایی ـ صهیونیستی پس از اقامه نماز عبادی – سیاسی جمعه، در تظاهرات سراسری ضد استکباری شرکت کردند..

مردم استکبارستیز و همیشه در صحنه شهرستان میناب به منظور به رخ کشیدن اتحاد و انسجام ملی و اسلامی به سردمداران غیرقابل اعتماد آمریکا و دشمنان آشکار و پنهان انقلاب، نظام و ملت ایران اسلامی، با آرمان های والای انقلاب اسلامی، امام راحل عظیم الشأن، شهدا و مقتدای فرزانه امت اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید پیمان کردند.

دانشگاهیان و تشکل‌های دانشجویی، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی، فرهنگیان هم در اعتراض به اقدام ترامپ در خروج از برجام،نیز در این راهپیمایی شرکت کردند و با سردادن شعار ها کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر سهیونست،مرگ بر اسرائیل این اقدام ابلهانه دولت آمریکا را محکوم کردند.

 

 

 

 

 

 

انزجار مردم توکهور و هشتبندی از دشمنان انقلاب

این تظاهرات نه تنها در مرکز شهرستان بلکه در بخش بندزرک،توکهور و هشتبندی، سندرک نیز با حضور گسترده مردمی برگزار شد و مردمان انقلابی این مناطقاقدامات ترامپ را محکوم و اتحاد و انساج خود را در پیروی از رهبر جمهوری اسلامی ایران به رخ دشمنان نشان دادند.

 

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: