• تاریخ: مرداد ۳, ۱۳۹۸-۹:۵۸
  • شناسه خبر: 74573

فرمانده سپاه میناب خبرداد:

تعمیر و بازسازی منازل سیل زده با همکاری مشترک سپاه و گروه های جهادی

فرمانده سپاه میناب از تعمیر و بازسازی منازل مسکونی نیازمندان در روستای تلنگ سه گانه دهستان کریان با پشتیبانی سپاه،خیرین و گروه های جهادی خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب در حاشیه بازدید از تعدادی منازل نیازمندان در روستای تلنگ سراتک دهستان کریان بر تعمیر و بازسازی برخی منازل آسیب دیده براثر سیل گرفتگی خبرداد و گفت: بسیج سازندگی و سپاه از زمان وقوع سیلاب در امر امدادرسانی به مردم این منطقه خدمات‌رسانی کرده و پس از آن نیز کمک حال مردم برای تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی خواهد بود.

فرمانده سپاه میناب تاکید کرد: با همکاری مشترک سپاه، مردم،خیرین نیکوکار و گروه های جهادی روند آسیب های سیل در مناطق روستای تلنگ سراتک،تلنگ انباری و تلنگ گهرو شهرستان میناب جهت تعمیر و بازسازی منازل با جدیت انجام می گیرد.

وی کمک رسانی به خانواده های سیل زده روستای تلنگ سه گانه این شهرستان را یک نوع جهاد و وظیفه انسان دوستانه عنوان کرد و اظهار داشت: از خیرین ونیکوکاران عزیزدرخواست میکنیم دست گروههای جهادی را در بازسازی منازل نیازمندان بگیرند.

سرهنگ احمدی نیا ضمن تقدیر از خیرین نیکوکار که در جریان سیل اخیر در برخی روستاهای میناب و خوزستان با بسیج همکاری داشتند،خاطر نشان کرد: روند پیگیری و رفع مشکلات مردم مناطق محروم این شهرستان با جدیدت انجام می شود.

روستای تلنگ سراتک با جمعیت ۶۵۰ نفر، تلنگ گهرو ۴۶۰ نفر  و تلنگ انباری با ۲۵۰ نفر جمعیت در ۳۵کیلومتری میناب قرار دارد که برخی از منازل مسکونی ساکنین این روستاها براثر طغیان رودخانه های فصلی و جاری شدن سیل در زمستان امسال سال گذشته خسارت دید.ید.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: