• تاریخ: مرداد ۳, ۱۳۹۸-۹:۰۸
  • شناسه خبر: 74569

فرمانده سپاه میناب:

تفکر بسیجی آمریکا وانگلیس را در خلیج فارس ذلیل کرده است

فرمانده سپاه میناب گفت: نهادینه شدن تفکر بسیجی در جوانان مومن و انقلابی سبب شده تا آمریکا و انگلیس در خلیج فارس از رسیدن به اهدافشان ناکام و ذلیل شوند. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب درجمع بسیجیان روستای تلنگ سراتک دهستان کریان تفکر بسیجی را راهگشای مشکلات اجتماعی عنوان کرد و افزود:اگر تفکر بسیجی در اداره کشور نهادینه شود بسیاری از مشکلات اجتماعی بویژه معیشتی مردم حل می شود.
فرمانده سپاه میناب با بیان این مطلب که امام رضوان الله علیه و امام خامنه ای خود را نوکر وخدمتگذار مردم می دانستند ومی دانند تاکید کرد:اگر سایر مسولین هم در عمل خود را نوکر مردم میدانستند انقلابی در زمینه خدمت رسانی انجام میشد. درهرمقطعی اینگونه بوده است مردم طعم واقعی خدمت بی منت را چشیده اند.
احمدی نیا اضافه کرد:انقلاب اسلامی با نگاه هوشمندانه حضرت امام اداره امور مردم را به انتخاب خودشان گذاشته است.
وی ادامه داد:جمهوری اسلامی به ماجوانان میگوید میبایست همه با تاسی از رهنمودهای امامین انقلاب اسلامی وبا ارزیابی دقیق تجربه چهل ساله براساس شاخص ها وسنجه های رهنمون شده تصمیم بگیریم.
فرمانده سپاه میناب گفت:نسل جوان ،مومن انقلابی بحمدالله امروز بیش از همیشه در صحنه دغدغه های انقلاب حضوری فعال دارد و در بسیاری از عرصه ها به سبب نهادینه شدن تفکر بسیجی، دشمنان انقلاب از قبیل آمریکا و انگلیس را از رسیدن به اهداف شومشان در خلیج فارس ذلیل کرده است.

سرهنگ احمدی نیا تاکید کرد:در گام دوم انقلاب به فرمایش امام المسلمین میبایست راه برای ورود جوانان مومن وانقلابی در عرصه مدیریت کشور باز شود واین شدنی است.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: