• تاریخ: تیر ۲۲, ۱۳۹۷-۱۴:۵۳
  • شناسه خبر: 71508

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب:

تمرکز دستگاه های فرهنگی میناب به نشر معارف اهل بیت(ع) در دهه کرامت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: در دهه کرامت تمام تمرکز دستگاه های فرهنگی در میناب بر این است که با بهره گیری از این فرصت، معارف اهل بیت(ع) به بهترین نحو برای مردم بازگو شود. ...

حجت الاسلام محمد بنی خزاعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب در گفتگو باخبرنگار میناب جنوب، با تبریک ایام دهه کرامت بر گسترش سیره و روش امام رضا(ع) و حضرت معصومه(ع) و ایجاد بسترهای لازم فرهنگی در این شهرستان تاکید کرد.
وی اعزام مبلغ به مساجد شهری و روستایی، برگزاری جلسات سخنرانی با موضوع سیره و روش امام رضا(ع) و حضرت معصومه(ع) و پرداختن به ابعاد شخصیتی امام هشتم شیعیان و کریمه اهل بیت(ع) را از مهمترین برنامه های دهه کرامت در میناب ذکر کرد و افزود:برپایی جشن و مسابقات فرهنگی در مساجد و ادارات، محافل قرآنی و گفتمان های دینی  از دیگر برنامه دهه کرامت در میناب است.
بنی خزاعی پرداختن به معارف اهل‌بیت(ع) را محور تمام برنامه های دهه کرامت در میناب ذکر کرد و گفت:در دهه کرامت تمام تمرکز دستگاه های فرهنگی در میناب بر این است که با بهره گیری از این فرصت، معارف اهل بیت(ع) به بهترین نحو برای مردم بازگو شود.
وی افزود:همایش روز ملی دختر با هدف آشنا کردن دختران با ابعاد زیبایی شناسی حجاب و شناخت سبک زندگی رضوی  و ترغیب آنان به سوی الگوی واقعی بانوان، حضرت فاطمه(س) و حضرت معصومه(س)، جشن میلاد حصرت معصومه(ع) و امام رضا(ع) در مسجد محوری امام خمینی(ره)، برپایی ایستگاه های صلواتی و آذین بندی و فصاسازی تبلیغات محیطی سطح شهر با نصب بنر و پلاکارد با همکاری شهرداری از دیگر برنامه های دهه کرامت می باشد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: