• تاریخ: سپتامبر 26, 2020-12:54
  • شناسه خبر: 76107

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب خبرداد:

توزیع۲۰۰ کیسه برنج از”طرح شمیم حسینی”به نیازمندان مینابی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب از توزیع 200 کیسه برنج در راستای اجرای طرح شمیم حسینی برای دومین بار به نیازمندان این شهرستان خبرداد. ...

مصطفی محب زاده در گفتگو با میناب جنوب افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت در برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) در حسینیه ها، تکایا، بقاع متبرکه بر اساس دستورالعملهای بهداشتی، کلیه عواید موقوفات مرتبط با تعزیه داری، روضه خوانی و اطعام مرتبط، در جهت تهیه سبد غذایی در بین جامعه هدف به مصرف خواهدرسید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان منیاب گفت: در این مرحله از اجرای طرح شمیم حسینی تعداد ۲۰۰ کیسه برنج به نیازمندان سطح شهرستان میناب توزیع شده که ارزش هر بسته ۳ میلیون ریال بوده است.

به گفته محب زاده طرح شمیم حسینی به منظور تعظیم شعائر حسینی، ترویج فرهنگ وقف و اجرای نیات واقفین خیراندیش و همچنین ترویج روحیه مواسات و همدلی و کمک مومنانه به اقشار کم برخوردار در شهرستان میناب اجرا می شود.

مصطفی محب زاده این طور گفت که:طرح شمیم حسینی سال ۹۹ ” در زمان شیوع بیماری کرونا از رویکرد نمایشگاهی به رویکرد تهیه و توزیع سبد کالا و توزیع در بین نیازمندان مجاورین بقاع متبرکه، نیازمندان مناطق فقیر نشین، تغییر پیدا کرده است.

محب زاده اجرای این طرح را جهت ایجاد شور و شعور و بصیرت عاشورایی دانست و ادامه داد: طی دومین مرحله از طرح شمیم حسینی تعداد ۲۰۰ بسته ی معیشتی به صورت آبرومندانه بین اقشار آسیب‌دیده در ایام کرونا و نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: