• تاریخ: می 7, 2020-3:21
  • شناسه خبر: 75513

توزیع بیش از ۲هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه بسیج در میناب

فرمانده سپاه میناب از برگزاری مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبرداد و گفت:در مرحله چهارم رزمایش۲۳۰۰بسته به ارزش ۶۹۰میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شد. ...

 

به گزارش میناب جنوب؛ اجرای طرح ملی کمک مومنانه در کشور و با حضور فعال سپاه پاسداران در انجام این طرح در بیشتر استان های کشور از جمله استان هرمزگان، بسیاری از نیازمندان شناسایی و بسته های معیشتی در اختیار آنها قرار گرفته است.

سپاه پاسداران از زمان اجرای این طرح، حضوری فعال در شهرستان میناب داشته است و با همکاری مردم و خیرین و برخی از دستگاهها توانستند در سه مرحله برای نیازمندان بسته های معیشتی تهیه کنند و در میان آنها توزیع شود.

مرحله چهارم این رزمایش عصر امروز با تهیه بسته های معیشتی در بین روستاها و بخشهای این شهرستان با ۴۱ دستگاه خودرو در بین نیازمندان شناسایی شده در حال توزیع شدن است.

طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب اظهارداشت: به امرمقام معظم رهبری اجرای رزمایش مواسات،همدلی وکمک مومنانه در شهرستان میناب چهارمرحله کمک مومنانه انجام گرفت.

سرهنگ احمدی نیا افزود:مرحله اول این رزمایش ۱۴۱۳بسته معیشتی  به ارزش۲۱۲میلیون تومان، مرحله دوم۲۳۲۶بسته به ارزش۳۴۸٫۹۰۵سیصدوچهل هشت میلیون ونهصدوپنج هزارتومان بین نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: طی مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه۱۰۸۰بسته معیشتی به ارزش۱۶۱٫۹۴۵صدوشصت ویک میلیون ونهصدوچهل وپنج هزارتومان و در مرحله چهارم ۲۳۰۰بسته هر بسته ۳۰۰ هزار  تومان به ارزش ۶۹۰میلیون تومان که جمعا۷۱۱۹ بسته به ارزش ۱٫۴۱۲٫۸۵۰یک میلیارد و چهارصد دوازده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان تهیه وبین نیازمندان توزیع گردید.

وی خاطرنشان کرد:این رزمایش در ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت وبا توزیع بسته های معیشتی به یاری نیازمندان خواهیم شتافت.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: