• تاریخ: ژوئن 20, 2017-9:07
  • شناسه خبر: 64282

توزیع بیش از ۴ تن برنج بین نیازمندان میناب در رمضان

دهیار روستای دهو از توزیع بیش از 4 تن و 400 کیلوگرم برنج توسط خیرین روستا بین نیازمندان این روستا در ماه رمضان خبرداد. ...

محمد اسلامی دهیار روستای دهو از توابع شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب گفت: با هدف بهره‌ رساندن به نیازمندان واقعی،تقویت وتبیین فرهنگ احسان مومنین به نیازمندان با لحاظ جایگاه ارزشی احسان واستفاده ازظرفیت معنوی برای خدمت به نیازمندان درماه‌ مبارک رمضان بیش از ۴ تن برنج اهدا شد.

دهیار روستای دهو افزود: ماه مبارک رمضان علاوه بر فرصت‌های مناسب معنوی که در اختیار انسان قرار می‌دهد سبب نزدیکی قلوب، به یاد هم بودن و ایجاد آرامش می‌شود.

وی اظهار داشت: در راستای طرح اکرام و کمک به نیازمندان، ۴ تن  و ۴۰۰ کیلوگرم برنج بین ۴۴۰ نیازمند و بی‌بضاعت روستای دهوهر خانوار یک کیسه ۱۰ کیلیویی به ارزش ۲۴۰ میلیون ریال توزیع شد.

اسلامی بیان داشت: مردم خیّر این روستا سال گذشته هم کمک نقدی و جنسی به ارزش ۱۰ میلیون ریال به خانواده های نیازمند و بی بضاعت روستای اسپنگان ۱۴ سبد غذایی اهداء کردند.

دهیار دهو همچنین از برپایی سفره افطاری در دو مسجد روستای دهو در رمضان امسال خبرداد و گفت: این حرکت خیرخواهانه توسط خیرین روستا انجام شد که بیش از ۷۵۰ نیازمند از سفره رمضان اطعام داده شدند.

روستای دهو با جمعیت ۴۰۰۰ نفر در ۱۷ کیلو متری مرکز شهرستان قرار دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: