• تاریخ: آوریل 29, 2021-9:25
  • شناسه خبر: 76518

تداوم کمک مومنانه در میناب،

توزیع بیش از ۸ هزار بسته معیشتی به نیازمندان تا پایان ماه رمضان

فرمانده سپاه میناب گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 8 هزار بسته معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا اهدا می شود. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ پاسدار حسین درویشی فرمانده سپاه شهرستان میناب هدف از برگزاری رزمایش کمک مومنانه را کمک به اقشار آسیب‌پذیر به واسطه شیوع ویروس کرونا است و گفت: توزیع ۱۲۰۰ بسته معیشتی از پانزدهم رمضان توسط حوزه حضرت ابوالفضل(ع) حکمی در بین نیازمندان شهرستان میناب  به عنوان نخستین مرحله رزمایش در ماه مبارک رمضان آغاز شد.
وی همچنین از توزیع مرحله دوم رزمایش به تعداد ۶۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان در پانزدهم رمضان توسط گروه جهادی شهید حججی در حوزه شهید عمرانی بخش مرکزی خبرداد و افزود: تا پایان ماه مبارک رمضان تعداد ۸ هزار بسته معیشتی به نیازمندان وآسیب دیدگان از کرونا توزیع می شود.

به گفته سرهنگ درویشی ارزش هر بسته توزیع شده در حوزه حضرت ابوالفضل(ع) حکمی ۵۰۰ هزار تومان و بسته معیشتی توزیعی به همت گروه شهید حججی در حوزه شهید عمرانی ۳۵۰ هزار تومان بوده است.
سرهنگ درویشی با اشاره به اینکه بسته ها به همت گروه های جهادی، خیرین نیکوکار،بسیج سازندگی ، حوزه و پایگاه بسیج تهیه و در اختیار نیازمندان قرار خواهد می گیرد اظهار داشت:این اقلام شامل اقلام خوارکی برنج،روغن، حبوبات، شکر و ماکارانی ورب است.
فرمانده سپاه میناب گفت:برگزاری این رزمایش‌ها متوقف نمی‌شود و تکرار این رزمایش‌ها را در برنامه داریم و تا زمانی که شر این ویروس کم نشود در خدمت مردم خواهیم بود.
حسین درویشی تصریح کرد: رزمایش کمک مومنانه از ابتدای شیوع ویروس کرونا با همکاری دهیاری، شورای اسلامی و پایگاه بسیج در قالب طرح تحول محله اسلامی در میناب برگزار می شود و این طرح با قوت و حمایت بیشتر تکرار می شود.

وی ماه مبارک رمضان را فرصت بخشش، عفو،همدلی و گذشت و بستری برای اعطای این کمک‌ها به نیازمندان عنوان کرد و گفت: همه باید برای رفع مشکل نیازمندان در اقصا نقاط این شهرستان گام برداریم .

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: