• تاریخ: می 27, 2020-9:36
  • شناسه خبر: 75658

توزیع سه هزار بسته معیشتی توسط کمیته امداد در میناب

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب گفت: از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تعداد سه هزار بسته معیشتی در قالب "رزمایش همدلی" برای "ایران همدل" به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت این نهاد در شهرستان میناب اهدا شد. ...

به گزارش میناب جنوب،عباس راستی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)  شهرستان میناب  گفت:تعداد سه هزار بسته معیشتی  در قالب “رزمایش همدلی” برای “ایران همدل” به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت این نهاد در شهرستان میناب اهدا شد.

راستی اظهار کرد: ارزش بسته های معیشتی توزیع شده بین نیازمندان بیش از ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی افزود: ارزش هر یک از این بسته‌ها شامل برنج، پنیر، روغن، خرما، چای، ماکارونی و حبوبات  به همراه مواد ضدعفونی‌کننده دو میلیون ریال است که بین سه هزار خانوار نیازمند از جمله خانواده های ایتام، بی سرپرست و دارای سرپرست بیمار و سالمند که در شیوع بیماری کرونا آسیب دیده اند توزیع شد..

به گفته رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و در قالب طرح ملی اطعام مهدوی نخستین آشپزخانه مهدوی در شهرستان میناب با ظرفیت پخت روزانه ۵۰۰ پرس غذای گرم، برای توزیع بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان، راه‌اندازی شد.

راستی با تأکید بر اینکه سبدهای معیشتی با اولویت خانواده‌های ایتام و دارای سرپرست بیمار و سالمند توزیع‌شده، ادامه داد: هم‌اکنون حدود هفت هزار و ۶۶۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب یادآور شد: در شرایط کنونی جامعه و با توجه به شیوع بیماری کرونا مددجویان می‌توانند بدون مراجعه حضوری به کمیته امداد و از طریق سامانه الکترونیکی” e.emdad.ir ” و یا شماره تلفن‌های مستقیم مددکاران این نهاد درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری نمایند.

راستی گفت: این رزمایش از نیمه شعبان آغاز و تا پایان شکست ویروس کرونا در این شهرستان ادامه دارد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: