• تاریخ: جولای 8, 2020-22:38
  • شناسه خبر: 75907

فرمانده سپاه میناب خبرداد:

توزیع هفت تن گوشت مرغ با همکاری سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بین نیازمندان

سرهنگ طالب احمدی نیا گفت: گوشت مرغ به مقدار هفت تن با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان میناب توزیع شد. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میناب گفت:  در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هفت تن مرغ منجمد بین اقشار نیازمند و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در این شهرستان درحال توزیع می باشد.

فرمانده سپاه میناب ارزش ریالی مرغ منجمد اهدایی به نیازمندان را یکصد و پنج میلیون تومان اعلام کرد و افزود: پیش از این نیز بیش از ۱۸ هزار بسته معیشتی بین آسیب دیدگان از ویروس کرونا، پخت و توزیع غذای گرم و کمک نقدی به نیازمندان و بیماران توسط سپاه و بسیج و گروه های جهادی توزیع شد.

به گفته احمدی نیا،رهبر انقلاب اسلامی در پیام نیمه شعبان مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی به اقشار آسیب دیده از انتشار ویروس کرونا در کشور تاکید کردند و برای تحقق این امر طرح کمک مومنانه به منظور کمک به اقشار آسیب‌پذیر در میناب با مشارکت بسیج و سپاه ، موکب‌ اربعین، هیات‌های مذهبی و گروه‌های جهادی از نیمه شعبان در این شهرستان کلید خورد و همچنان ادامه دارد.

سرهنگ احمدی نیا اذعان داشت: گروه‌های جهادی که توسط سپاه و بسیج تشکیل شده‌اند به خوبی می دانند نیازمندانی هستند که چشم انتظار کمک های مردمی بوده بنابراین با یک همت عالی و بدون نگرانی تلاش می کنند با توزیع اقلام غذایی و بهداشتی مانع از نگرانی مستمندان و محرومان شوند.

فرمانده سپاه میناب از توزیع موادغذایی در بین خانواده های محروم روستاهای این شهرستان خبرداد و گفت: این کار توسط گروه جهادی و بامشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بسیج سازندگی شهرستان میناب در حال انجام است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: