• تاریخ: می 24, 2020-23:54
  • شناسه خبر: 75616

در سالروز گرامیداشت سوم خرداد؛

توزیع ۳ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان میناب در شب عید فطر

دبیر رزمایش کمک مومنانه بسیج در شهرستان میناب از توزیع سه هزار بسته معیشتی در ششمین مرحله رزمایش کمک مومنانه به مناسب گرامیداشت سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر در این شهرستان خبرداد. ...

احمد رنجبرزاده کلیبی دبیر رزمایش کمک مومنانه بسیج در شهرستان میناب  در گفتگو با میناب جنوب،گفت: رزمایش کمک مومنانه بسیج طی شش مرحله در میناب برگزار شد که در ششمسن مرحله توانستیم تعداد ۳ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع کنیم.

وی با اشاره به اینکه این بسته های معیشتی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام تهیه شده بود افزود: به مناسب گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و در شب عید فطر بسته های معیشتی بر سر سفره های نیازمندان برده شد.

رنجبرزاده کلیبی ارزش ریالی ۳هزار بسته معیشتی را ۶۰۰ میلیون تومان برآورد کرد و گفت: این بسته ها شامل برنج، مرغ، روغن، شکر، نخود،ماکارونی،عدس ، رب گوجه فرنگی  و گوشت بوده است که برای توزیع به حوزه های مقاومت بسیج تحویل داده شد.

به گفته دبیر رزمایش کمک مومنانه در شهرستان میناب،رزمایش کمک مومنانه از نیمه شعبان آغاز و تاپایان شکست ویروس کرونا و رفع مشکل نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در میناب ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای رزمایش کمک مومنانه بسیج تا کنون بیش از ۱۴ هزار۱۱۹ بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است که در مرحله اول این رزمایش ۱۴۱۳بسته معیشتی  به ارزش۲۱۲میلیون تومان، مرحله دوم۲۳۲۶بسته به ارزش۳۴۸ میلیون و ۹۰۵ هزارتومان بین نیازمندان توزیع شد.

رنجبرزاده کلیبی یادآور شد:مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه۱۰۸۰بسته معیشتی به ارزش۱۶۱ میلیون و۹۴۵ هزارتومان ،در مرحله چهارم ۲۳۰۰بسته هر بسته ۳۰۰ هزار  تومان به ارزش ۶۹۰میلیون تومان و در مرحله پنجم رزمایش کمک مومنانه توانستیم تعداد ۴هزار و ۱۱۰ بسته معیشتی به ارزش ۸۲۲ میلیون تومان و در مرحله ششم این رزمایش تعداد ۳ هزار بسته به ارزش۶۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع کنیم.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: