• تاریخ: می 17, 2020-23:03
  • شناسه خبر: 75594

در راستای رزمایش کمک مومنانه؛

توزیع ۶۱ بسته معیشتی بین نیازمندان روستای رضاعلیچی میناب

دهیار روستای رضا علیچی گفت: در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه بسته های معیشتی بین نیازمندان توزیع شد. ...

به گزارش میناب جنوب،حبیب الله حقانی دهیار روستای رضا علیچی بخش بندزرک گفت: در رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان روستا توانستیم در لیالی قدر تعداد ۶۱ خانوار شناسایی و تعداد ۶۱ بسته معیشتی به آنها اهدا کنیم.

حقانی خاطر نشان کرد: این بسته های معیشتی شامل رب گوجه، ماکارونی، سویا، شکر،قند، مرغ،برنج،نک،عدس و نخود بوده که به همت خیرین نیکوکار،دهیاری و شورای اسلامی روستا تهیه شده شدند.

وی ارزش ریالی این بسته های معیشتی را ۶۱ میلیون ریال بر آورد کرد و ادامه داد: خدمات رسانی به نیازمندان این روستا در شرایط کنونی سرعت بیشتری به خود گرفته است.

دهیار روستای رضا علیچی اذعان داشت: این روزها در این شرایط سخت عده‌ای از مردم با سختی زیاد معیشت خود را سپری می‌کنند و به لحاظ اقتصادی در تنگنا هستند به همین سبب رزمایش همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه در کشورشهرستان فرصتی است برای کمک به نیازمندان و درک شرایط سخت زندگی خانواده ها بخصوص در روستای های محروم.

روستای رضا علیچی دارای۱۲۲ خانوار و ۴۳۰ نفر جمعیت است که ۴۰ درصد آنها تحت پوشش نهاد کمیته امداد و بهزیستی و مابقی کارگر و دستفروش هستند و تنها ۱۰ درصد قشر کارمند تشکیل می دهند.

این روستا میان روستاهای سولقان، پولاد قاسمی، طیبیشاهی، دودو و رودخانه میناب قرار گرفته است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: