• تاریخ: تیر ۲۶, ۱۳۹۶-۷:۵۶
  • شناسه خبر: 64610

توسعه و بازسازی شبکه توزیع آب در روستای کریان میناب

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از توسعه و بازسازی شش هزار و ۷۰۰ متر شبکه توزیع در روستای کریان شهرستان میناب خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،به نقل از آب و فاضلاب روستایی هرمزگان، احمد شاکری بیان داشت: کاهش میزان هدر رفت آب و فرسودگی شبکه های توزیع از دلایل انجام این پروژه بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه میزان هزینه ی انجام این پروژه بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است گفت: آب این روستا از طریق یک حلقه چاه ف یک مخزن هوایی به اندازه ۱۵۰ متر مکعب تامین می شود.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین سرشماری جمعیت این روستا ۵ هزار نفر بوده که تعداد مشترکان آن نیز هزار و ۴۷۸ است.

مهندس شاکری همچنین در خصوص افزایش قدرت دو چاه از چاه های مجتمع تیاب شهرستان میناب اظهار کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال جهت رفع مشکل کمبود اب در تابستان انجام گرفته است.

وی افزود: در راستای انجام این پروژه چاه تلابی از ۵۵ به ۷۳ کیلو وات و چاه نصیرایی از ۳۷ ب ۵۵ کیلو وات افزایش یافت.

شاکری در پایان عنوان کرد: در مصرف آب دقت کنید چون زندگی ما به آن وابسته است هیچگاه به دلیل اینکه فرد دیگر مسئول پرداخت آب بهاء است، آب را هدر ندهید.

روستای کریان با جمعیت ۵هزارو ۶۰۰ نفر در ۲۰ کیلومتری شهرستان میناب قرار دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: