• تاریخ: دی ۶, ۱۳۹۷-۱۷:۲۸
  • شناسه خبر: 72775

بخشدار بندزرک خبر داد:

توسعه ۲۰۰ درصدی سرانه فضاهای ورزشی بخش بندزرک میناب

بخشدار بندزرک گفت: طی دو سال گذشته بهره‌برداری و اجرای پروژه های وزرشی افزایش چند برابری داشته که شاخص توسعه سرانه فضاهای ورزشی را بصورت چشمگیری ارتقا داده است. ...

علی بلاک بخشدار بندزرک شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب،با بیان اینکه در بخش بندزرک تا قبل از سال ۹۵ فقط یک سالن ورزشی و سه زمین چمن مصنوعی در سطح روستاها وجود داشته که با توجه به جمعیت ۵۰ هزار نفری بخش ، زیرساختی قابل اعتنا و  توجه نبود اما طی دوسال گذشته شاهد احداث سه سالن ورزشی و بیش از ۹ زمین چمن مصنوعی هستیم.

 

نماینده عالی دولت در بخش بندزرک در ادامه با اشاره به اینکه دولت توجه ویژه را برای توسعه زیرساخت ها بخصوص در حوزه ورزش و جوانان مدنظر داشته، اظهار داشت: طی دو سال گذشته تا کنون سرانه های ورزشی بخش بندزرک افزایش ۱۰۰ درصدی شامل بهره‌برداری از سالن ورزشی زهوکی و زمین  چمن مصنوعی  روستای کرگان بصورت مشارکت ورزش و جوانان و دهیاری و همچنین احداث دو زمین چمن مصنوعی در روستاهای گورزانگ و زهوکی توسط دهیاری ها را داشته است.

 

وی با اشاره به پروژه های ورزشی که در مراحل پایانی ساخت قراردارند و در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت ، گفت: انشالله در دهه فجر پروژه سالن ورزشی روستای طیبی شاهی و زمین چمن مصنوعی رضاعلیچی و کنارترش با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید که سرانه زیرساخت های ورزشی بخش را به بیش از ۲۰۰ درصد ارتقا خواهد داد.

 

بخشدار بندزرک همچنین به پروژه های ورزشی در حال اجرای سالن ورزشی کرگان و زمین های چمن مصنوعی بصورت مشارکتی اداره کل ورزش و جوانان و دهیاریهای روستاهای کنار اسماعیل، چهکار، کولغ کاشی ، کردر و گودو اشاره کرد که در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

علی بلاک با بیان اینکه سایر پروژه های ورزشی در سطح بخش شامل سالن های ورزشی گورزانگ، کردر و سرمست وجود دارند که بدلیل عدم تامین اعتبار تا کنون راکد بوده و پیگیری هایی که از طریق استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل ورزش و جوانان و فرماندار جهت تأمین اعتبار انجام داده ایم   خوشبختانه در حال انجام مراحل تخصیص اعتبار  و تعیین پیمانکار می باشد.

 

بخشدار بندزرک در انتها با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با اشاره به اینکه تا قبل از انقلاب هیچگونه زیرساخت ورزشی در بخش بندزرک وجود نداشته و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تدبیر دولت هم اکنون سرانه ورزشی بخش بندزرک تا پایان سال افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی را دارد .

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: