• تاریخ: اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸-۹:۰۲
  • شناسه خبر: 73961

توضیحات پلیس هرمزگان درباره فیلم واژگونی خودروی حامل مشروبات الکلی در میناب

عاون عملیات فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در توضیحاتی پیرامون واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ حامل مشروبات الکلی که در فضای مجازی بازتاب داشت، اقدامات مأموران را قانونی عنوان کرد و گفت: از سوی مأموران تخلفی صورت نگرفته است. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ مرتضی حیدری در این خصوص گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری مأموران یگان تکاوری مستقر در منطقه ” چغازردی “شهرستان “میناب” با راننده پژو ۴۰۵، پیگیری موضوع توسط مبادی ذیربط به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه اقدامات مأموران قانونی و از سوی آنان تخلفی صورت نگرفته است، افزود: در مورخه ۱۱ اردیبهشت ماه سالجاری ، مأموران یگان تکاوری امام حسن عسکری ( ع) با همکاری مأموران پاسگاه جلابی بندرعباس با انجام اقدامات اطلاعاتی از تردد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل مشروبات الکلی در روستای ” درتوجان ” مطلع و به محل مورد نظر اعزام شدند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی هرمزگان تصریح کرد: خودروی حامل مشروبات و اسکورت آن با رؤیت مأموران اقدام به فرار نموده که پس از تعقیب و گریزی طولانی در نهایت در ورودی روستای جلابی خودروی مذکور به علت سرعت زیاد و عدم کنترل راننده، واژگون شد.
سرهنگ حیدری با بیان اینکه راننده مصدوم توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد، گفت: مأموران در بازرسی از خودرو تعداد یک هزار و ۲۴ قوطی مشروبات الکلی خارجی کشف کردند.
این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه متهم که بر اثر واژگونی دچار مصدومیت شده بود در یکی از بیمارستان های شهرستان بندرعباس در حال مداوا می باشد، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد سو امنیتی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و پاکسازی محلات اقدام شود.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: