• تاریخ: خرداد ۲۶, ۱۳۹۷-۹:۰۱
  • شناسه خبر: 71346

تکمیل پروژه های ناتمام آموزشی شهرستان میناب در آینده نزدیک

معاون مدیر کل و مدیر آموزش وپرورش میناب گفت :تکمیل پروزه های ناتمام و در حال ساخت با هشت تا 10 سال توقف در گذشته به زودی از سر گرفته می شود. ...

به میناب جنوب،غلامرضا سالاری از تکمیل پروژه های در حال ساخت متوقف شده در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد :پروژه های ذیل که آغاز عملیات اجرایی و کار ساخت آن بین ۸تا۱۰سال متوقف شده بود از سرگرفته می شود.

وی افزود :این کار به همت و همیت خیرین نیکوکار و جامعه یاور فرهنگیان اغاز به ساخت خواهند نمود.

وی تصریح کرد: کلنگ زنی نمادین بمنظور اغاز و شروع بکار دوباره عملیات اجرایی این پروژه ها در دبیرستان ام لیلا حکمی به زمین زده شد.

سالاری همچنین از اختصاص یکدستگاه مینی بوس به اداره آموزش وپرورش میناب از مصوبه جامعه خیرین یاوری فرهنگیان سخن به میان برد و افزود : طبق مصوبات جامعه خیرین یاور فرهنگیان پروژه های مذکور درهفته دولت ومهرماه سال جاری به بهره برداری برسد.

این مقام مسئول از تکمیل پروژه های نیمه تمام ۱۰سال مانده ، هنرستان ۱۲کلاسه زهوکی با سالن اجتماعات وتجهیزات کامل ،، دبیرستان ۶کلاس روستای نصیرایی ،، دبیرستان ۱۵ کلاس با تجهیزات ازمایشگاهی و کتابخانه وتکمیل پروژه سالن ورزشی دهستان حکمی،در آینده نزدیک خبرداد.

به گفته سالاری دبیرستان ام لیلای حکمی یکی از مجتمع هایی است که میتواند با محوریت خود روستاهای زیادی را با رشته های متفاوت تحت پوشش خود قرار دهد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: