• تاریخ: آگوست 4, 2021-8:42
  • شناسه خبر: 76735

ثبت نام چهاردهمین جشنواره استانی کارآفرینان برتر

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از در سطوح استانی و ملی خبر داد و گفت: فرایند ثبت نام تا ۲۲ مرداد ماه سال جاری ادامه دارد. ...

فیروزه میرابی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب، هدف از برگزاری این جشنوراه را شناسایی، انتخاب و معرفی الگوهای برتر کارآفرینی که با تلاش های خود توانسته اند گامی مؤثر در مسیر توسعه کشور بردارند عنوان کرد.
به گفته رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میناب جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندومی کرونا نیز بوده اند.
وی اظهار داشت:برگزاری جشنواره کارآفرینی می تواند مسیر حضور پررنگ کارآفرینان در جامعه و شبکه سازی بین آنها را هموار کرده و سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم کند.
میرابی خاطر نشان کرد:۵۰ نفر از کارآفرینان این شهرستان در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر،ثبت نام کردند.
وی ضمن اشاره به شاخص های انتخاب کارآفرینان برتر (نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش و صادرات) افزود: کارآفرینان در چهار بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی ، خدمات وگردشگری، صنایع دستی با هم رقابت و مورد داوری قرار خواهند گرفت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی میناب یادآور شد: واحد های تولیدی می توانند حداکثر تا تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ از طریق‌سامانه های Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یاKarafarinanebartar.ir اقدام به ثبت نام در این جشنواره کنند.
فیروزه میرابی تصریح کرد:توسعه و ترویج کارآفرینی، شناساندن رشته های مختلف و الگو دهی به جوانان و ارائه تسهیلات و حمایت از کسب و کارها، فراهم آوردن شرایط برای کارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران، استفاده صاحبان ایده از بازخورد کارآفرینان و مدیران برتر، تشویق و تبلیغ نگاه خلاقانه و روحیه کارآفرین، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌­های جدید و خلاقانه، از دستاوردهای برگزاری جشنواره کارآفرینی است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: