• تاریخ: اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸-۷:۰۴
  • شناسه خبر: 74177

ثبت نام ۳۱ کاندیدای پنجمین دوره ی انتخابات نظام پرستاری در شرق هرمزگان

رئیس نظام پرستاری میناب از ثبت نام ۳۱ نفر کاندیدای پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری در منطقه شرق استان هرمزگان خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،مرتضی حکمتی رییس نظام پرستاری میناب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از شروع ثبت نام از کاندیداهای پنجمین دوره ی انتخابات نظام پرستاری در منطقه ی شرق استان هرمزگان، تا پایان زمان تعیین شده، تعداد ۳۱ نفر از همکاران گروههای پرستاری به تفکیک ۲۶ نفر پرستار، ۳ نفر بهیار و ۲ نفر اتاق عمل با مراجعه به هیات اجرایی برای رقابتی سالم و حرفه ای در این انتخابات ثبت نام کردند.

وی ثبت نام این تعداد از همکاران را در این دوره نسبت به دوره های پیشین بی سابقه توصیف کرد و اظهار داشت: این اتفاق مهم نشان دهنده رشد آگاهی همکاران و احساس مسئولیت آنان نسبت به مسایل و مشکلات حوزه ی پرستاری است.

حکمتی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در ۲۱ تیر ماه، گفت: ثبت نام از کاندیداهای هیات مدیره به مدت ۱۰ روز کاری تا پایان وقت اداری ۲۴ اردیبهشت ماه انجام شد.

رییس نظام پرستاری میناب با بیان این که امیدواریم صلاحیت تمام ثبت نام کنندگان در هیات اجرایی تایید شود، افزود: با شروع زمان تبلیغاتِ کاندیداها، شاهد رقابت انتخاباتی سالم وپرشور در سطح منطقه باشیم و همکاران گروههای پرستاری باحضورحداکثری درپای صندوق های رای بتوانند نقش تعیین کننده ای در تشکیل هیات مدیره ای قوی، پویا و فعال رادرخدمت رسانی به جامعه شریف پرستاری منطقه ی شرق استان هرمزگان داشته باشند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: