• تاریخ: فروردین ۶, ۱۳۹۹-۲۳:۴۴
  • شناسه خبر: 75176

ثبت ۶ مورد جدید بیمار کرونایی در هرمزگان/آمار هرمزگان ۱۶۱ نفر شد

دکتر فرشیدی از مثبت شدن جواب آزمایش کرونای شش مورد مشکوک در هرمزگان طی ۲۴ ساعت گذشته خبرداد و گفت: شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این استان به ۱۶۱ نفر رسید. ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر  »حسین فرشیدی » در گفتگویی خبری ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان هرمزگان اظهار کرد: از زمان شروع اپیدمی بیماری کرونا تاکنون هزار و ۶۳ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری شده اند که از این تعداد ۹۳۵ نفر ترخیص شده اند و ۷۲ نفر نیز همچنان بستری می باشند که ۵۴ نفر ایزوله و ۷ نفر در icu و ۱۱ نفر در بخش های عادی بستری هستند.

 

وی افزود: از این تعداد نیز از ۶۷۵ نفر به دلیل مشکوک بودن به کرونا، نمونه گیری شده که تا امروز جواب آزامیش ۱۶۱ نفر مثبت اعلام شده است که تاکنون ۱۴۰ نفر پس از بهبودی از بیمارستان ها مرخص شده اند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مرد ۷۵ ساله مبتلا به کرونا در استان فوت کرد، اضافه کرد: متاسفانه تاکنون این بیماری در هرمزگان ۱۲ قربانی گرفته است.

 

وی افزود: ۷۹ نفر در بندرعباس، ۱۸ نفر در قشم، ۳۳ نفر در کیش، ۲ نفر در پارسیان، ۲ نفر در بستک، ۷ نفر در بندرلنگه، ۴ نفر در رودان، ۱۰ نفر میناب، حاجی آباد ۴ نفر، ۱ نفر بندرخمیر و جاسک ۱ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: