• تاریخ: فروردین ۳۱, ۱۳۹۸-۲۲:۴۲
  • شناسه خبر: 73620

جان باختن پدر و پسر مینابی در حوضچه آب سنگ شکن

پدر و پسری از اهالی روستای گورزانگ میناب در یک حوضچه آب جان باختند. ...

به گزارش میناب جنوب؛بعد از ظهر شنبه حوالی ساعت ۱۵ تاریخ سی و یکم فروردین ماه مصادف با ۱۴ شعبان المعظم پدر و پسری از اهالی روستای گورزانگ به نام های “ع، ذ” ۴۰ساله و “س ،ذ “۱۰ ساله در حوضچه مربوط به معدن شن غرق شده و جان خود را از دست دادند.

عمق ۹متری این حوضچه آب باعث غرق شدن پسر بچه گورزانگی در مقابل دیدگان پدرش سبب می شود تا پدر برای نجات پسرش خود را به آب بزند اما تلاش پدر کار به جایی نمی برد و جان خود را به عشق پسر از دست می دهد.

محمد ریاضی معاون فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت:این پدر و پسر برای یافتن عسل طبیعی به منطقه کریان از توابع بخش مرکزی می روند که حوالی ظهر، گرمای هوا پسر را کلافه می کند و برای رهایی از گرما و خنک شدن،  خود را به درون حوضچه آب شرکت شن و ماسه می اندازد، غافل از اینکه استخر ۹ متر عمق دارد.

معاون فرماندار ویژه شهرستان میناب ادامه داد: وقتی که پدر متوجه می شود که پسرش در حال غرق شدن است، برای کمک به فرزندش، خود را به درون حوضچه می اندازد، که متاسفانه در نهایت هر دو جان خود را از دست می دهند.

وی گفت: پس از گزارش حادثه غرق شدگی، بلافاصله تیم غواصی آتش نشانی شهرستان میناب به منطثه اعزام و پس از جستجو در عمق حوضچه، ابتدا جنازه پدر و سپس جسد فرزند پیدا شد.

برخی شنیده حاکی از آن است که تا کنون پنج نفر در این حوضچه آب روباز غرق شده اند.

این پدر ۴۰ ساله، جوانترین پدربزرگ روستای گورزانگ از توابع بخش بنذرک شهرستان میناب بود.

 

امید است مسئولان نسبت به این موضوع پیگیری مجدانه داشته باشند تا حوادث ناگواری از این قبیل برای شهروندان مینابی رخ ندهند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: