• تاریخ: اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷-۱۸:۲۱
  • شناسه خبر: 70798

حجت الاسلام نعیم اربابی:

جای کنسرت در شهرستان ولایی و انقلابی میناب نیست

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب گفت:جای کنسرت در شهرستان ولایی و انقلابی میناب نیست و باید جلو برگزاری کنسرت ها گرفته شود. ...

به گزارش میناب جنوب،حجت الاسلام نعیم اربابی در همایش طلایه داران تبلیغ در محل فرمانداری ویژه میناب، هدایت فکری معنوی ،هدایت سیاسی و غمخوار مردم بودن بودن را سه وظیفه مهم برعهده روحانیون دانست و گفت: روحانیون باید مردم را از مسائل سیاسی آگاه کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب با تاکید بر این مطلب که بعضی ها به دنبال قبح زدایی ارزشها هستند،اظهار کرد: یک طلبه یک روحانی درکنارترویج معارف اسلامی واحکام اسلامی باید به مسائل سیاسی هم بپردازد.

وی اظهار اذعان داشت:متاسفانه بعضی ها در جلسات شرکت می کنند و برای برگزاری کنسرت تبلیغ می کنند، اخیرا” گفته اند که ای کاش موسیقی اینجا بیشتر بود اسلام به خطر نمی افتاد،این جای تاسف دارد جای کنسرت در شهرستان میناب نیست این بساط را از شهر ولایی و مذهبی و انقلابی میناب جمع کنید.

حجت الاسلام اربابی تصریح کرد: متاسفانه درشهرستان ولایی و انقلابی و مذهبی کنسرت های مختلط برگزار میشود،روحانیون گرامی ومبلغین عزیز موضع خودشان را در رابطه با برگزاری کنسرت ها مشخص بکنند و باید جلو برگزاری کنسرت ها گرفته شود.

وی با بیان اینکه دشمن با دنبال ناامیدکردن مردم ازنظام وانقلاب می خواهد اهداف خود را عملی سازد گفت:روحانیون بابیان دستاوردهای انقلاب مردم را امیدوار نگه بدارند و نگذارند برخی ها نادانسته یا دانسته ارزشهای انقلاب را به خطر بیاندازند.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: