• تاریخ: خرداد ۱۴, ۱۳۹۷-۱۱:۴۸
  • شناسه خبر: 71160

فرمانده سپاه میناب گفت:

جریان هایی که در صدد ضربه زدن به انقلاب هستند از اصل یدالله فوق ایدیهم غافل اند

فرمانده سپاه میناب در مراسم سالروز رحلت امام خمینی(ره) گفت: جریان هایی که در صدد ضربه زدن به انقلاب هستند از اصل یدالله فوق ایدیهم غافل اند. ...

به گزارش میناب جنوب، طالب احمدی نیا، فرمانده سپاه شهرستان میناب در مراسم سالروز رحلت امام خمینی(ره) در جمع مردم ولایی روستای فخرآباد گفت: چهاردهم خرداد سالروز رحلت بزرگی مردی است که اراده و حاکمیت مردم را با تمام وجود باور داشت و با اتکا به همین اراده مقابل رژیم طاغوتی ایستاد و یگانه توصیه‌اش قیام در راه خدا، برای خدا و نهراسیدن از قلت عدد جبهه حق بود.

سرگرد احمدی نیا تصریح کرد: گستردگی قلمرو اندیشه و جامعیت شخصیت حضرت امام (ره) موجب پیروزی نهضت و استقرار حکومتی الهی در سرزمین ارادتمندان به اهل بیت (ع) شد و امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند بازخوانی و تبیین منظومه فکری امام (ره) برای پاسخگویی به مسائل پیش رو جهان بشریت و به عنوان ملاک و معیاری روشن برای تداوم راه انقلاب هستیم.

فرمانده سپاه میناب افزود با بیان اینکه دشمنان همچنان در پی تحریف اندیشه‌های نورانی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران هستند گفت:. برای همه انقلاب ها و حرکت های اجتماعی و سیاسی خطر ارتجاع و انحراف وجود داشته است اما هیچ خطر تحریف برای خط امام وجود ندارد.

وی با اشاره به بیانات امام راحل(ره) مبنی بر اینکه ملت ایران در عصر حاضر به مراتب از امت رسول الله و علی ابن ابیطالب(ع) بهتر و افضل تر هستند گفت: زمانی که امام فرمودند خرمشهر باید آزاد شود رزمندگان اسلام تامل نکردند چون و چرا نکردند و با قدرت وارد شدند و خرمشهر را آزاد کردند.

فرمانده سپاه میناب اذعان داشت: ماکه مدعی انتظار ظهور ولی عصر(عج) می کشیم باید امتحان شویم، ایستادگی در این مسیر امتحان و آزمون سخت دارد، اگر باور الهی امام و پذیرش نظریه یدالله فوق ایدیهم ادامه داشته باشد پیروزی و موفقیت تداوم خواهد داشت اگر غفلت کنیم سیلی خواهیم خورد.

احمدی نیا ابراز داشت: در طول چهل ساله انقلاب هر جا از اصول انقلاب که اصول امام هست فاصله گرفیتم ضربه خوردیم، هر جا در مقابل مستکبران و قلدرهای عالم کوتاه آمدیم آنها صدها قدم جلوتر آمدند تحریم کردند،تحقیمان کردند و ناسزا گویی کردند،هرچه جلو تر می رویم امتحان ها سختر میشود.

این مقام مسئول تاکید کرد: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از هر روزنه ای تلاش می کنند، جریان هایی که در صدد ضربه زدن به انقلاب هستن داز اصل یدالله فوق ایدیهم غافل اند، آنها با انواع تهدید و تحریم ها می خواهند مردم را در مقابل انقلاب قرار بدهند.

وی گفت: دشمنان انقلاب در محاسبات خود به این نتیجه رسیده اند که با دست بیرونی قادر به ضربه زدن به انقلاب نیستند بلکه منتظر دست داخلی هستند و در پی مهره چینی و تربیت افراد نفوذی هستند.

فرمانده سپاه میناب تاکید کرد: حضور جدی منافقین در صفوف مسلمین یک خطر وعده داده شده است لذا برای خنثی نمودن اهداف دشمنان باید هر گونه تحرکات آنها را در منطقه رصد و شناسایی کنیم و نگذاریم دشمن بین صفوف ما جا باز کند.

وی گفت: افق نگاه امام ترسیم کننده نقشه راه و خط مشخص است و تا زمانی که پیوند عمیق بین امام و امت و ملت و رهبری معظم انقلاب مستحکم است هیچ خللی در روند حرکت آرمانی و رو به جلوی انقلاب اسلامی و ملت بصیر، بیدار و ولایت مدار ایران وارد نخواهد شد.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: