• تاریخ: دی ۱۵, ۱۳۹۸-۶:۰۱
  • شناسه خبر: 74665

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب

جز شهادت برای سردار رشید اسلام شایسته نبود

حجت الاسلام محمد حسین رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب در جمع مردم ولایت مدار این شهرستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی به ملت بزرگ ایران گفت: شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی انشاالله نابودی جبهه کفر را در بر خواهد داشت. ...

 

به گزارش میناب جنوب حجت الاسلام محمد حسین رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب در جمع مردم ولایت مدار این شهرستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی به ملت بزرگ ایران گفت: شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی انشاالله نابودی جبهه کفر را در بر خواهد داشت.

وی گفت: دشمنان اسلام بدانند خون سردار رشید اسلام که وجودش تسکین دل مقام معظم رهبری و محبوب دل مسلمین مظلوم دنیا بود هدر نخواهد رفت و از امروز لرزه بر تن دشمنان خواهد افتاد و تا نابودی آنان راه دوری نیست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی معجزه ها خواهد کرد گفت: سردار سلیمانی برای ما ملتی بود و یقینا از دست دادن این گوهر و در گرانبها سبب فتح های بسیار بزرگی برای جهان اسلام خواهد بود.

حجت الاسلام رهنمای اظهار داشت: امروز مستکبرین دنیا بخصوص آمریکا به وحشت افتاده اند و خود را در باطلاقی می بینند که به زودی در آن فرو خواهند رفت و این از برکت خون پاک و مطهر شهیدان بخصوص خون پاک حاج قاسم سلیمانی است.

رهنمای کشورهای آمریکا و اسرائیل را منزوی خواند و گفت: شهادت سردار سلیمانی مسلمانان جهان را با هم متحد کرد و بسیاری از فتنه ها را خاموش کرد و امروز موجی از ظلم ستیزی در دنیا به راه افتاده است که جبهه کفر را به زودی نابود می کند.

حجت الاسلام محمد حسین رهنمای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است و خون سردار سلیمانی هرگز پایمال نخواهد شد و به زودی انشاالله شاهد نابودی ایادی کفر و ذلت آمریکا در دنیا خواهیم بود.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: