• تاریخ: اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸-۱:۰۳
  • شناسه خبر: 74123

با هدف کمک به کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص:

جشنواره ضیافت فرشته ها در میناب برگزار می شود

مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری ویژه میناب از برگزاری جشن ضیافت فرشته ها با هدف کمک به کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص در میناب خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،سعیده کریمی، مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری ویژه میناب  از برگزاری جشن ضیافت فرشته ها در میناب خبرداد و گفت:این جشنواره‌ از ۲۹ اردیبهشت ماه و به مدت سه شب  در فرهنگسرای شهید بهشتی میناب برگزار می شود.

کریمی هدف از این جشنواره را حمایت از کودکان سرطانی و مبتلا به بیماری‌های خاص عنوان کرد و اظهار کرد: جشنواره ضایفت فرشته ها به همت دفتر امور بانوان فرمانداری، شورای شهر و شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان پرتلاش مینابی برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: خیران و مردم نیک اندیش با حضور در این ویژه برنامه کمک هزینه درمان کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص خانواده های نیازمندان را تقبل می‌کنند.

به گفته مسئول کمیسیون امور بانوان فرمانداری ویژه میناب، در جشنواره سال گذشته ۸۰ میلیون ریال توسط خیران و مردم نوع دوست جمع آوری شد و مبلغ جمع آوری شده برای ۲۶ خانواده نیازمند و تهیه عروسک و اسباب بازی، تبلت، دوچرخه و تلویزیون برای کودکان مبتلا به بیماری های خاص هزینه شد.

رضا اوژند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب نیز افزود: هزینه تهیه بلیط برای استفاده از سه شب اجرای برنامه های هنری در قالب جشنواره ضیافت فرشته ها با سقف خرید تماشاگران به نفع کودکان مبتلا به بیماری های خاص اختصاص می یابد.

وی یادآور شد: سال گذشته نیز در زمینه ترویج فعالیت های خیرخواهانه و جمع آوری کمک به درمان نیازمندان و کودکان سرطانی هنرمندان مینابی کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشتند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: